Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi tévő legyek a párommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek a párommal?

Figyelt kérdés
A párom mostanában elég furcsán viselkedik,aztmondta emberundora van.Mindenkitől (magátol is tőlem is undorodik...stb) A családja is piszkálja folyton mivel egyszer szakítottunk,és még nem mondta el,hogy újból együtt vagyunk,de engem ez felemészt.Próbáltam már erről beszélni vele számtalanszor,mindig az volt rá a válasz,hogy neki jó így,mert kevésbé piszkálják,és ha szeretem,akkor ez nem kérdés.Most otthon van a családjával,elég rossz szájízzel váltunk el,mivel előtte összevesztünk ezen az elmondósdin.Most alig keres,írásban beszélünk,de nekem nagyon fáj.Mit tegyek?
2020. jan. 13. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Te magad írod, hogy mindenkitől, önmagától és tőled is undorodik.

Így akarsz vele élni?

2020. jan. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fel se vállal nyilvánosan. Attól, hogy néha dugtok, nem vagytok egy pár.
2020. jan. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A párom barátai mind tudják.Nagyon fáj ez az egész
2020. jan. 13. 21:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha fáj akkor szenvedsz. Az nem jò. Dobd. 3 hét es enyhül a fajdalom. Aztan talalj olyat aki majd a tenyerén hord!
2020. jan. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemli meg a barátod hogy veled legyen, ha nem tisztel meg azzal hogy nem érdekli mások véleménye és nem képes felvállalni téged.

Keress egy olyan férfit aki sokkal inkább hozzád illik és komolyan is veszi a dolgokat. Sok sikert!

2020. jan. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!