Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én egy 20 éves lany vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

X88 kérdése:

Én egy 20 éves lany vagyok. Van egy párom o 41 eves. Nagyon szeretjuk egymast de anyukam minden aron tiltani szeretne tole. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Hiaba probalom el mondani neki hogy boldog vagyok es szeretem ot, meg se hallja. O dolgozik rendesen van 5 szakmája es vállalkozó. Van egy kis fia aki vele el, ot is nagyon szeretem. Amikor nalunk vannak anyukamnak latszik hogy zavarja. Tudom nagy a kor kulonbseg de mi szeretjuk egymast. Esetleg valami tanács mit tehetnek? . Lassan bele roppanok ebbe. Szüleimmel elek (meg). Elore is Koszonom.20/L
2020. jan. 14. 00:12
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass a megérzésedre!
2020. jan. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
41%
Anyukád is gondolom hasonló korú, mint a párod. Ez nagyon fura helyzeteket teremthet, ne vidd haza a pasidat. Amúgy nem lesz jövője ennek a kapcsolatnak, te még semmilyen szempontból nem vagy önálló.
2020. jan. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
44%
Kérdés: saját gyereket szeretnél? Csak mert neki már van, szóval nem lepne meg, ha azt mondaná, hogy köszöni, neki elég volt. Pláne 41 évesen. Ha mégis úgy döntene, hogy jöhet még egy, gyanítom, mihamarabb nyélbe ütné a dolgot, mert jó volna élni akkor, amikor érettségizni fog a csemete. Készen állsz arra, hogy 21-22 évesen otthon ülj, szoptass, pelenkát cserélj és meleg ebéddel várd az embert, miközben a korodbeliek tanulnak, önfejlesztenek, élményeket gyűjtenek, buliznak? Számomra ez az, ami igazán riasztó a történetben.
2020. jan. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
26%

Kicsit olvasd vissza a kérdéseket, heti 1 ilyen kérdés minimum van.

Tipikus, 40es gyerekes férfi nem talál a korosztályában nőt, ezért hiteget egy 20 évest, akinek apakomplexusa van és mindent elhisz neki. Aztán a kislány a tiltások miatt összeköltözik a pasival meg a gyerekével és pár hónapon belül rájön,hülye döntés volt,még élni akar, ezért visszakönyörgi magát az anyjáékhoz.

Tanulj ezekből. Te még fiatal vagy, tanulnod kéne, karriert építeni ,pasizni, nem egy vadidegen gyereket nevelni meg háztartást ellátni. Ja és azt se felejtsd el, hogy a gyerek ellened lesz nevelve, problémás lesz, mert az exnek tuti nem tetszik, hogy lecserélték egy 20 évesre.

Szóval levetítem mi vár rád:

-főzés mosás takarítás

-buli utazás nem lesz,mert hát ott a gyerek

-a gyerek utálni fog,mert az anyja ellened fogja nevelni, meghát miért is tisztelne egy szintén szinte gyereket?

-az ex meg ott kavar be ahol tud

-anyádék le fognak szarni


Megéri? Keress inkább a korosztályodban valakit.


25/nő

2020. jan. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
42%
Pfúúj!😕
2020. jan. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
86%
"Én egy 20 éves lany vagyok. Van egy párom o 41 eves. Nagyon szeretjuk egymast de anyukam minden aron tiltani szeretne tole. Mit tehetek?" - azt Kérdező, hogy nem hagysz beleugatni a magánéletedbe.
2020. jan. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
Biztos voltam benne,hogy lesz aki savazni fog..:) Igen itthon elek mert nem reg halt meg a Mamam es en voltam az ápolója itthon. Egyébként dolgozom,van egy ettermem 20 évesen. Szoval tudnek önálló lenni ! Kerdezte valaki apukámrol miert nem irtam!? Meghalt apukám... Par évvel ezelott engem meg erőszakolt egy fiu,valószínűleg azert nalam idosebb férfit kerestem es van! Nem azert mert neki van gyereke pénze es hogy fel vágás,szo sincs ilyenrol! :) En nem az a tini discos csótány lany vagyok mint a nagyja korombeli :)
2020. jan. 14. 11:33
 18/42 anonim ***** válasza:
47%
Pszichológus látott már? A traumád miatt kérdezem, valószínűleg nem ártana, főleg, ha te magad is úgy gondolod, hogy hatással van a párválasztási preferenciáidra.
2020. jan. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
70%
Én csak annyit mondok h sok boldogságot kivánok nektek 😘
2020. jan. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
#19 nagyon szepen Koszonom neked!❤️
2020. jan. 14. 11:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!