Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én egy 20 éves lany vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

X88 kérdése:

Én egy 20 éves lany vagyok. Van egy párom o 41 eves. Nagyon szeretjuk egymast de anyukam minden aron tiltani szeretne tole. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Hiaba probalom el mondani neki hogy boldog vagyok es szeretem ot, meg se hallja. O dolgozik rendesen van 5 szakmája es vállalkozó. Van egy kis fia aki vele el, ot is nagyon szeretem. Amikor nalunk vannak anyukamnak latszik hogy zavarja. Tudom nagy a kor kulonbseg de mi szeretjuk egymast. Esetleg valami tanács mit tehetnek? . Lassan bele roppanok ebbe. Szüleimmel elek (meg). Elore is Koszonom.20/L
2020. jan. 14. 00:12
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
65%

"miszerint az égvilágon semmiféle probléma nem adódhat a 20+ év korkülönbségből a későbbiekben, " - khmmm

Probléma minden kapcsolatban adódhat, pontosabban szükségképpen adódik. A jó és a rossz kapcsolatot nem az különbözteti meg egymástól, hogy adódik-e probléma, hanem az, hogy képesek-e közösen megoldani az adódó problémákat.

2020. jan. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
54%
Ha a két félnek rohadtul eltér a jövőképe abból fakadóan, hogy teljesen máshol tartanak az életben, azt nem fogja megoldani a szerelem ereje. De ugye arról nem tudunk semmit, hogy a kérdező mit szeretne kezdeni magával ezek után, hogy miért tartja baromságnak a válaszolók aggályait. Te szimplán elfogult vagy, amiért volt akkora szerencséd, hogy működőképes kapcsolatot legyél képes kialakítani egy tinédzserrel középkorúságod hajnalán. Ez nem azt jelenti, hogy a ti példátok az általános tendenciát tükrözi.
2020. jan. 15. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
80%

"Te szimplán elfogult vagy, amiért volt akkora szerencséd," - annyiban vagyok elfogult, hogy én tudom, hogy működHET. (és egyébként kb ez a maximum, amit egy bármilyen új párkapcsolatról tudni lehet, garancia semmire sincs)

Az, hogy valójában működik-e, az mindig akkor derül ki, ha kipróbálják.

(az exemmel 2 év volt köztünk, és nem működött)

Engem ebben a kérdésben nem ez bosszantott fel, hanem az, hogy még ma is van olyan szülő, aki a 20 éves gyerekének bele mer szólni a párkapcsolatába ilyen módon. Meg az, hogy ezek után van, aki úgy áll hozzá, hogy "hallgass anyukádra mert csak jót akar".

Valszeg azért áll fel a hátamon a szőr ettől, mert én is évekig hallgattam a "most még nem érted, de majd ha felnősz, majd hálás leszel érte" mocskot. Hát, most vagyok 55 éves, és őszintén szólva semmiben se gondolom azt, hogy igaza lett volna, és egyértelműen úgy látom, hogy mindig azzal jártam jobban, ha nem hallgattam rá.

2020. jan. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
80%
Én sem gondolom, hogy az anyjának kellene meghoznia a végső döntést a saját párkapcsolati ügyében, viszont azt sem, hogy csakazértse alapon vissza kellene utasítania a mérlegelést (tetszik vagy nem tetszik, a korkülönbség nagysága jelentősen befolyásolja, hogy mekkora eséllyel maradnak együtt a felek hosszú távon), mert ő most nagyon szerelmes. Így a kamaszok szoktak hozzáállni. Gondolja át, hogy mit vár ettől az egésztől, hogy összeegyeztethetőek-e az életcéljai mindazzal, amit a párja tervez a jövőben, illetve hogy készen áll-e megözvegyülni 50 évesen (tudom, tudom, vannak nők, akik meghalnak fiatalon, és olyan férfiak is, akik megérik a 100-at, de ettől még nem lesz érvénytelen a statisztika). Tanácsot kért tőlünk, én ezt tudom neki javasolni, csak hát látszólag hidegen hagyja, mert nem annyira szimpatikus neki a válaszom, mint azoké, akik gratulálni jöttek ide.
2020. jan. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
87%
"illetve hogy készen áll-e megözvegyülni 50 évesen (tudom, tudom, vannak nők, akik meghalnak fiatalon, és olyan férfiak is, akik megérik a 100-at, de ettől még nem lesz érvénytelen a statisztika" - ez mondjuk jogos, a többi felsorolt viszont megint minden párkapcsolatra igaz. Érted, ha adva van két egykorú ember, és az egyik akar gyereket a másik nem, az egyik itthon képzeli el az életét a másik külföldön (stb) máris sokkal nagyobb ellentéteknél vagyunk.
2020. jan. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Ugyan azok a céljaink. O is szeretne kis tesot a kis fiának es en is szeretnek anyuka lenni. A célunk Ugyan az es mind ketten egyutt szeretnenk meg valósítani😊❤️
2020. jan. 15. 12:39
 37/42 anonim ***** válasza:
49%

És abból, hogy az egykorúak is gyakran mennek szét amiatt, hogy későn derül fény a köztük lévő ellentétekre, vajon az következik, hogy akkor senkinek nem kell használnia a fejét és lesz ami lesz, vagy inkább az, hogy jó volna, ha tudatosabban választana társat mindenki?

Egyébként ha mindketten vágynak még gyerekre, tehát ebben a tekintetben elméletileg összepasszolnak, akkor rohadtul nem mindegy, hogy sietnie kell-e a kérdezőnek is, nehogy a pasi úgy érezze, hogy kifut az időből. Olyasvalaki mellett, aki még ráér, ő is ráérne. De ezt egyszer már kifejtettem (#13-as válasz).

2020. jan. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a kedves pozitív es a negatív valaszokat egyaránt! Nagyon sokat segítettek! Igen en es a parom szeretnenk gyermeket vállalni, en szeretnek fiatal anyuka lenni 3ev mulva ugy kepzelem az eletem,hogy van egy kis babam😊 Gondolkodásunk is elegge passzol es a céljaink is,ugy dontottem szoktatom anyukamat a helyzethez,mert 2-3honap mulva szeretnek el koltozni itthonrol.
2020. jan. 15. 16:57
 39/42 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, sok sikert:)
2020. jan. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak azt tudom mondani, hogy oké, és remélem a legjobbakat. Szülőknek nincs túl sok beleszólása ilyenkor már.
2020. jan. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!