Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én egy 20 éves lany vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

X88 kérdése:

Én egy 20 éves lany vagyok. Van egy párom o 41 eves. Nagyon szeretjuk egymast de anyukam minden aron tiltani szeretne tole. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Hiaba probalom el mondani neki hogy boldog vagyok es szeretem ot, meg se hallja. O dolgozik rendesen van 5 szakmája es vállalkozó. Van egy kis fia aki vele el, ot is nagyon szeretem. Amikor nalunk vannak anyukamnak latszik hogy zavarja. Tudom nagy a kor kulonbseg de mi szeretjuk egymast. Esetleg valami tanács mit tehetnek? . Lassan bele roppanok ebbe. Szüleimmel elek (meg). Elore is Koszonom.20/L
2020. jan. 14. 00:12
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
37%
fúj.
2020. jan. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
60%
#21, még jó, hohgy a saját párkapcsolatában a Kérdezőnek kell jól éreznie magát, neki kell megfelelnie, és nem az anyucijának, meg nem is neked.
2020. jan. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
31%
#22 azért a véleményem leírhatom szerintem😂
2020. jan. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
35%

#23 Persze.... ahogy én is.


" Tudom nagy a kor kulonbseg de mi szeretjuk egymast. Esetleg valami tanács mit tehetnek? . Lassan bele roppanok ebbe. Szüleimmel elek (meg)." - Kérdező, szerintem húzz el a szülői házból mihamarabb, ne hagyd, hogy banyucikád tönkretegye az életedet.

2020. jan. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
#23 nagyon szépek Koszonom! Aranyos vagy! Ma beszeltem egy ismeretlen ,,segély szolgálattal” ok is azt mondtak elobb utobb el fogjak fogadni. 20 eves vagyok nagy korú, ha menni akarok ugy se tudnak mit tenni mert nagy korú vagyok..:)
2020. jan. 14. 21:50
 26/42 A kérdező kommentje:
#22 neked szántam csak el irtam!❤️
2020. jan. 14. 22:02
 27/42 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező (#26) köszi!

Egyébként az én tapasztalatom is az, hogy működhet a kapcsolat, nálunk is elég nagy a korkülönbség amikor összejöttünk a párom volt 17/L én meg 33/F - és a 22. éve boldogítjuk egymást:)

Nekünk mondjuk mázlink volt, a párom családja normális emberekből áll, és egyikük se uszított vagy kavart a kapcsolat ellen, én meg már rég nem álltam szóba akkor a saját szüleimmel. Tudod, az én anyám is örökösen "csak a legjobbat akarta" (ahogy azt a #2 irta:)) csak épp azt volt képtelen tudomásul venni, hogy én egy MÁSIK ember vagyok, más gondolkodással és más értékrenddel - szóval a "legjobb akaratával" voltaképp számomra a legkártékonyabb ember volt, és soha sem fogta fel, hogy nem tudja rámerőszakolni az általam megvetett értékrendjét, ha megpukkad se...

(utólag átkondolva kicsit fejben gyenge lehetett, mert aztán 80 évesen megjelent, és ugyanazokat a hülyeségeket fújta... amig el nem kűldtem... föl is kötöttem volna magam, ha nekem olyan nő jut, aki neki pont megfelelt volna)

2020. jan. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
47%
Bírom amúgy, hogy a kérdező még a nem támadó jellegű kommentekre sem hajlandó reagálni, ha nem erősítik meg a hitében, miszerint az égvilágon semmiféle probléma nem adódhat a 20+ év korkülönbségből a későbbiekben, a támogató szavakra meg nyomkodja a puszidobálós szmájlikat, és ebből áll a kommunikáció ebben a topicban. Sajnálom, hogy nekem is le kell írnom, de nem érett felnőtt nő benyomását kelti. Lepontozhattok nyugodtan.
2020. jan. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
*szívecskéket nyomkod, bocsánat
2020. jan. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Nyilvan aki másfajta tanacsot ad azt is el olvasom,aki gratulál es sok sikert kivan igen dobok ra egy szivecsket 😊 Nem gondolnám ez akkora problema Sot a negatív válaszokra is valaszoltam,hogy apukamrol miert nem irtam 😊 De parancsolj te is kapsz egy szivecsket ❤️🤭
2020. jan. 15. 01:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!