Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem alakult tovább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem alakult tovább soha? 23/L

Figyelt kérdés

Sziasztok, abban szeretnék segítséget kérni hogy ez miért van,hogy van egy srác akivel 5 éve barátok vagyunk 25F, randiztunk de megbeszéltük,hogy maradjunk csak barátok. De ez alatt az 5 év alatt nagyon erős a szexuális fusztráltság van közöttünk és ezt mindenki tudja és érzi is a baráti társaságunkban. Azonban igen az évek alatt jártunk el többször is együtt bulizni és jó párszor csókoloztunk,de sose fajult tovább a dolog. Én is bejövök neki én nekem is ő mégse halad sehova se a dolog. Ez miért lehet? Miért csak alkalmanként ha úgy adódik a szituáció akkor esünk egymásnak? Mit akar tőlem? 5 éve nem volt neki kapcsolata csak úgy mondom, nekem ez idő alatt persze voltak hosszabb kapcsolataim is.

Help.



2020. jan. 17. 11:51
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Én sose vagyok részeg, sajnos nem tudok addig az állapotig eljutni és ő is mindig képbe van és sose (az esetek 99%ában nem részeg) ezt azért ideteszem.

Az én részemről igazából szerintem arról van szó,hogy szerintem sose kaptam meg, és velem az ilyen dolog nem történt meg és ezért érdekel ő engem annyira,nem hiszem hogy szerelmes vagyok belé vagy lehet evvel áhitatom magam,hogy nem vagyok agy De,hogy ő mint férfi miért nem akar túl lenni ezen a szexuális feszültségen azt nem értem. Volt,hogy nem beszéltem vele hónapokig és akkor is mindig keresett hogy mivan velem stb.

2020. jan. 17. 12:24
 12/16 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő. Kapcsolata nem volt ez igaz,de egy éjszakás kalandok stb ilyenek neki is vannak, egy jóképű erős kisugárzású fiúról van szó.
2020. jan. 17. 12:26
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha nem hiszed hogy szerelmes vagy belé meg nem érdekel annyira akkor minek szenvedsz? Nem adsz neki jeleket se, hogy szabad a pálya, valamint megbeszéltétek hogy barátok lesztek, gondolom ez is a te ötleted volt. Miért várod el tőle hogy tegyen valamit?
2020. jan. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy azt hiszi, kapcsolatot is akarnál?

Amúgy tök mindegy, sokan smárolnak spiccesen, attól nem lesz több. Lehet, hogy nem bulis helyzetben nincs erre késztetése. Ha nem akar megdugni, akkor meg nem akar.

2020. jan. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 thinktank ***** válasza:
nem megbeszéltétek, hogy csak barátok lesztek? ő ehhez tarja magát. ha ezen változtatni szeretnél, akkor beszéld meg vele
2020. jan. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mert ennyi van ebben a kapcsolatban. Szerelmes nem úgy leszel, hogy elgondolkozol; a fene egye meg, 5 éve hülyéskedünk a Jenővel, ideje lenne beleszeretni. Van, akit az első perctől utálunk, van aki közömbös számunkra, van, akivel el tudnánk képzelni az életünket, és van akinek egy pillantásától megroggyan a térdünk. Ez nem az utóbbi kategória.
2020. jan. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!