Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A gyerekedet vagy az anyukajat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyerekedet vagy az anyukajat/apukajat szereted jobban? (Ha egyutt vagytok ugy ertem. )

Figyelt kérdés
Rettento sokan arrol beszelnek hogy majd amikor valaki valakinek a legfontosabb lesz stb stb stb aztan ha gyermeket vallalnak majd o lesz a legfontosabb apukanak/anyukanak es a parja/ferj/feleseg csak a 2. Ez milyen beteg gondolat mar? Nincs gyerekem de biztos nem szeretnem kevesbe az apjat es az se jo ha az apja a gyereket helyezi mindig elore. Ossze sem lehet hasonlitani az egyik szerelem a masik szeret. Megis hallom,hogy van aki a gyereket jobban szereti mint a feleseget/tarsat?? Hogyan?

2020. jan. 20. 12:16
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
"Te vagy a legfontosabb csak te." Ilyet is hallottam apukaktol,anyukaktol. - es nekek is mondtak! De mivel elvaltak a szuleim igy 100% h kulon engem jobban szeretnek mint egymast. :D DE ahol egyutt vannak, ott komolyan a gyerek az elso?
2020. jan. 20. 12:18
 2/19 A kérdező kommentje:
*nekem is mondtak hogy en vagyok a legfontosabb,legjobban szeret stb. De mivel nincsenek egyutt nyilvan nem fontosak egymasnak. Es en jobban. Mondjuk mar csak anyai aggal tartom a kapcsolatot. :) De ez nagyon elfondolkodtato hogy szeretheti jobban egy ferfi vagy egy no a gyereket akit imad es fontos de felno sajat elete lesz..a parunk meg velunk marad ha nem csesszuk el.
2020. jan. 20. 12:20
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen más az amit a gyereked iránt érzel. Igen, a gyermekedbe nem leszel szerelmes, de őróla sokáig gondoskodni kell, míg a párodról nem mert felnőtt. Egy gyerek kiszolgáltatott.

Ugyanakkor nyilván a szüleid sem úgy kezdték a dolgot hogy majd el fognak válni. De sajnos a kapcsolatok/házasságok törékenyebbek, nem kell hozzá sok hogy egy ember kiábránduljon a párjából. Míg a gyereked örökre a tiéd.

Az ember a párját megválaszthatja hogy vele legyen és azt is hogy nem. De a gyereked "adott", ő belőletek lesz, nem választhatsz másik gyereket.

2020. jan. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ez igy van! Nincs gyerekem. Nem tudom mit hoz a jovo. De ha felno el kell fogadni "kirepul" es az emberrel akkor is a parja,tarsa ferj feleseg stb marad. Persze ha nem szurjak el. A fiatal velem egykoru huszon elejen levo lanyok jo resze belement a gyerekvallalasba egybol es mar a fele egyedul vagy potapuval neveli a kicsit. Szoval.. ha egy kisgyerekes no egyedul marad az nagy szivas..
2020. jan. 20. 12:31
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Az már megint más téma, mert ez a korosztály hetente cseréli élte szerelmét. Na jó, van ami kibír pár hónapot.
2020. jan. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
7.evunkben jarunk. De igen sokan cserelnek part kb evente. Csak pislogok!
2020. jan. 20. 12:45
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
A párválasztás nagy lutri. A gyerekedet meg kezdettől fogva formálod. Sokan a tulajdonuknak tekintik szerencsétlen gyereket, és bizony itt sokszor lehet hallani mártír anyákról, akiket miután elhagyott a férjük, a gyerek felé fordultak. Azt azonban észben kell tartani, hogy a gyerek vendég a háznál. Jó 20-25 évig, de vendég. Aki kirepül, és saját családja lesz. Párt pedig elméletileg életre választunk, aztán ki tudja mit hoz a jövő.
2020. jan. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

Teljesen más a kettő.

A gyerek iránti szeretet (jó esetben) feltétel nélküli, hiszen akkor is szereted, ha sír a csecsemő, ha bosszant, ha hisztis, stb. Sőt, akkor van a legnagyobb szüksége a szülő szeretetére, az érzelmi biztonságra, mikor valami problémája van.

A felnőtt kapcsolatban viszont vannak feltételek, hiszen ha a párod megcsal, bántalmaz, elhanyagol, akkor (jó esetben) nem fogod úgy szeretni. A felnőtt kapcsolat két emberen múlik. A gyerekkel való kapcsolatot pedig a szülő formálja, alakítja olyanná, amilyenné válik.

2020. jan. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
29%
Amíg szerelmes voltam a férjembe,addig őt szerettem jobban,mikor elmúlt a szerelem már a gyereket.
2020. jan. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
30%

8-as te hulye vagy ugy ahogy vagy!

A kérdező is kicsit ziző...!

Először is egy megfelelő partnert kell választani akivel együt is maradtok nem pedig csak szórakozásból dugtok!!! Ezzel a személlyel kell majd gyereket csinálni! Es igen szülés után a gyerek valamivel fontosabb lesz! Ezzel nincs semmi baj ez amugy is evulucio! Meg amugy sem az történik hogy utána a parodat le kaksizod! Ugyan ugy szeretitek egymást a gyerek szeretetet egy másfajta szeretet! A fő tod sagi sorrend lesz mas mivel egy kisbaba az teljesen kiszolgáltatott!!! Mindkettőtöknek szinte 24/nap kell melette lenni! Mert különben meghal! De ami meg fontosabb beloletek született meg! A ti szeretetetekből! meg mi az hogy 20 év aztán ki repül azt csá...? Utána vége a gyerekes szülő kapcsolatnak vagy mi? 😬🧐😓

A fő ok hogy valaki jobban szereti az azert van mert nem a megfelelő embert választotta hanem csak gondatlan felelőtlen volt és majd a gyerek issza meg a levét mert csonka családban fog felnőni!

2020. jan. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!