Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A gyerekedet vagy az anyukajat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyerekedet vagy az anyukajat/apukajat szereted jobban? (Ha egyutt vagytok ugy ertem. )

Figyelt kérdés
Rettento sokan arrol beszelnek hogy majd amikor valaki valakinek a legfontosabb lesz stb stb stb aztan ha gyermeket vallalnak majd o lesz a legfontosabb apukanak/anyukanak es a parja/ferj/feleseg csak a 2. Ez milyen beteg gondolat mar? Nincs gyerekem de biztos nem szeretnem kevesbe az apjat es az se jo ha az apja a gyereket helyezi mindig elore. Ossze sem lehet hasonlitani az egyik szerelem a masik szeret. Megis hallom,hogy van aki a gyereket jobban szereti mint a feleseget/tarsat?? Hogyan?

2020. jan. 20. 12:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs gyereked igy nem tudod milyen feltétel nélkül szeretni valakit.De ha lesz majd egyszer az az érzés lesz a kérdésedre a válasz.20 éve vagyok együtt a férjemmel 3 gyerekünk van anyuka és apuka vagyunk szeretjük óvjuk féltjük neveljük a gyerekeinket de férj és feleség is vagyunk szerelmesek összebújosak fontosak egymásnak igy vagyunk család.
2020. jan. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ha a férjed úgy érzi, hogy korai volt a gyerekvállalás, és útban van neki a 3 éves gyereketek, akkor a gyerek mehet a háztól, mert a férjed fontosabb?

Most írhatod, hogy ő biztos nem, de millió példát tudok arra, mikor a gyerek még nincs ovis, de apuka inkább otthagyja őket, és a következő nőnek kijelenti, hogy soha többé nem akar gyereket. Sajnos nem olyan ritka.

2020. jan. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Bocsánat nem 8-as hanem 7-es....! 😓😓😓😓 félre csúszott a kezem!

Amit a 8-as leírt az teljesen korrekt!!!!

2020. jan. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Koszi! Errol beszeltem parommal is!! Szerinte is osszehasonlithatatlan mivel nincs jelenleg gyerek. Es nem tenne egymas melle a 2 erzest. Kicsit onzonek ereztem magam rakerdeztem hogy 😂 jobban szeretne e az egyikunket? Aztan csak neztunk. Ez egy nagyon komoly kerdes!
2020. jan. 20. 20:11
 15/19 anonim ***** válasza:
Ne haragudj 13as,.de hogy jössz te ahhoz, hogyha valaki véleménye nem tetszik azt lehülyézd? Arról nem tehetek, ha nem érted miről beszélek. Egyébkét ajánlom figyelmedbe, a Kossuth Rádió műsorát, amelynek a címe: Vendég a háznál- gyerekekről, felnőtteknek.
2020. jan. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

???

Atya eg! Azert HA lesz gyerekem az nem vendeg lesz :D otthon lesz. De remelem a szeretet szerteoszlik es megsokszorozodik! Mert valoban van hogy egy apa jobban szereti a gyereket :DDD

2020. jan. 20. 20:37
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem én találtam ki a műsort, és nem is én szerkesztem. Olyan témákat érint olykor, amit a kérdező tett fel kérdésnek. Persze vannak könnyedebb és súlyosabb témák is. Sérült gyerekek stb. ;(

És az, hogy vendég a háznál az nem azt jelenti, hogy nem szereted. Hanem egyszerűen arra utal, hogy az élet rendjének megfelelően el fog menni, új életet kezdeni. DE a párod ott marad. Tehát igen fontos a gyerekünk, de nem hanyagolhatjuk el a másikat sem miatta (ahogy fordítva sem). Meg kell találni az egészséges egyensúlyt. Lehet mindekit szeretni, egy szóval nem mondtam az ellenkezőjét.

2020. jan. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Igen 😍 a szeretet meg tud sokszorozodni.
2020. jan. 20. 22:03
 19/19 anonim ***** válasza:
Édesanyám egyébként azt mondta, hogy apámat kicsit más módon (nyilván), de ugyanakkora mértékben szerette, mint engem, az utána következő párjait már csak valamivel kevésbé tudta/tudja. Szerintem ez is érdekes.
2020. jan. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!