Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Viszonzatlan szerelem elengedése?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelem elengedése?

Figyelt kérdés

A munkahelyen, ahol dolgozom van egy srác, akibe beleszerettem, viszont ő nem viszonozza ezt, nem is érdeklem egyáltalán.


Én pedig mindig alig várom, hogy hadd mehessek már dolgozni, hadd láthassam már a srácot. Egyszerűen csak ő okoz boldogságot nekem (sokat látom egy nap, néha beszélgetünk, de nagyon keveset).


Múltkor lebetegedett, hát még kedvem sem volt bemenni dolgozni!


Ez már fél éve így van, és egyszerűen képtelen vagyok túltenni magamat rajta, lemondani róla.


Lehet, hogy munkahelyet kéne váltanom, hogy ne lássam őt? Mert már ebbe rokkanok bele. Ha pedig más lánnyal látom, akkor a szívem szakad ki a helyéről!


2020. febr. 25. 11:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

10-es inkább magadra kéne gondolni. Az a pasi aki mást szeret az nem opció csak saját magad kínzod mivel kivülálló maradsz.


Tessék összeszedni magad.

2020. febr. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11# Köszi, egyúttal választ küldték a kedves Kérdezőnek is. :))
2020. febr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!