Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ugye a legtöbb lány arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye a legtöbb lány arra vágyik, (titokban is ) hogy eljöjjön a szőke a herceg és csak őt akarja, vele akarjon házat, gyerekeket, családot?

Figyelt kérdés

Kérlek lányok / nők a korotokat is írjátok oda, legfőképp 25-35 között várok válaszokat, de minden korosztályból jöhet !

Köszönöm !



2020. márc. 2. 02:02
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
79%
Gyerekektől kiráz a hideg,házam van,egy szőke pasi valóban jó lenne.
2020. máj. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretem a barnakat.
2020. máj. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
100%
Nem várok a hercegre mert már van valaki, akit szeretek, ő is viszont és a jövő képünk is klappol.
2020. máj. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
90%
Van olyan romantikus típus nemtől függetlenül, aki nem erre vágyik? O.o
2020. máj. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szőke herceg fehér lovon az az ember aki engem szeret úgy olyannak aki ami vagyok. És én is tudom őt szeretni, mert igénye van rá. Akivel a saját királyságunkat építjük. Akkor igen.

Erre vágyom....

2020. máj. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
35%

Vágytam rá, megkaptam és megtapasztaltam, hogy nem ez kell a boldogsághoz. Nem jó kiszolgáltatottnak, a gyengébbiknek, ellenőrzöttnek lenni. Mostmár inkább jöhetne valaki, aki egyenrangúként kezel, királynőként, nem megmentendő királylányként. Cserébe nem várok gyereket, sem azt, hogy eltartsanak luxusban :D

23l

2020. máj. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy fogalmaznék mindenki a másik felét keresi az életben. Mindenkinek mások az álmai/céljai. Ezt nem lehet ilyen konkrétan kijelenteni, hogy mindenki, gyereket, vagy házat akar. Annyi biztos, hogy egy társ kell az embernek, aki kiegészíti minden téren. Megeshet az is, hogy egy adott életszakaszban, ezt és ezt keresem. Másikban pedig azt és azt. Az sem biztos,hogy egy párod (élettárs,házastárs,szerelmed) lesz egész életedben. Az is megeshet, hogy pl 10 évet leélsz X-szel, aztán 15 évet Y-nal, mire életed végéhez érve megtalálod Z-t. Mindenkinek más a sorsa, jövője.
2020. máj. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
77%

Kérdés, mit jelent a szőke herceg. A nekünk tökéletest, vagy a médiaideált... előbbire én inkább várok, minthogy az első jöttmentnek odaadjam magam... utóbbi viszont nem érdekel, nálam nem elvárás, hogy 190 centi magas legyen, izmos, ilyen-olyan háza, kocsija legyen meg ilyesmik.

Azt viszont elvárom, hogy legyen hűséges, ha velem akar kezdeni, és akarjon velem együtt lakni. Házhoz nem ragaszkodom, gyereket most biztos nem akarok, és gyanítom, hogy később sem.


30N

2020. máj. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
93%
Igen erre 28/L
2020. jún. 5. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
3%
31es Remélem anyád is ezt gondolta mikor a világra hozott. Te nem voltál gyerek??? Idióta...
2020. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!