Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ugye a legtöbb lány arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye a legtöbb lány arra vágyik, (titokban is ) hogy eljöjjön a szőke a herceg és csak őt akarja, vele akarjon házat, gyerekeket, családot?

Figyelt kérdés

Kérlek lányok / nők a korotokat is írjátok oda, legfőképp 25-35 között várok válaszokat, de minden korosztályból jöhet !

Köszönöm !



2020. márc. 2. 02:02
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
16%
Gyerekekre, családra ma már szinte egy nő sem vágyik, és a szőke férfiakat sem kedvelik. Ezt leszámítva igen.
2020. márc. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
100%

De ez milyen buta kérdés már? Ki vágyik direkt olyan pasira, aki rendszeresen megcsalja, megalázza, nem tervez vele közös jövőt, nem akar tőle semmi komolyat? Még az is, aki laza, kötetlen kapcsolatot szeretne, az is olyan férfit részesít előnyben, akinek csak ő van az életében.


Nyilván a legtöbben stabil kapcsolatra vágynak, amiben egyeznek a célok és biztonságban érezhetik magukat a párjuk mellett, szeretve. Én is így vagyok vele.


27/N

2020. márc. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
88%

Nekem csak egy szamaram van...

45f.

2020. márc. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
83%

#13-as :D

A szamár is bőven elég, ha a többi stimmel.

2020. márc. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
79%
A szőke nem stimmel,de egy stabil kapcsolatra vágytam,amiben a hazugság,megcsalás nem opció. Házat,gyereket,családot...Persze,házam már volt,gyerekem van,családom most Vele van. Jó lenne ismét egy saját otthon,de jelen pillanatban nem opció. Gyerek..Jó lenne közös gyerek is,de pont a saját otthon kivitelezhetetlensége miatt ez sem opció. Meg őszintén..38 éves leszek idén,ehhez már kicsit öregnek érzem magam. Na meg persze megszoktam azt a fajta függetlenséget,ahol nem vagyok egy kicsi gyerek bioritmusához kötve. Ez már az elkényelmesedés ☺
2020. márc. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
76%
Nekem lovam nincs, motorom van csak, remelem azert meg jo lehet. :)
2020. márc. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
59%

Nem

33

2020. márc. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:

Igen.


33N

2020. márc. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
18%

Nem!

Titokban a legtöbb nő orgiára vágyik, legalább 1 órán át tartó szexre, ahol jól megedzik a puncijukat és sok sok orgazmust élnek át.

2020. márc. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
100%
Miért, te arra vágysz, hogy egy hárem tagja legyél? Nyilván nem.
2020. márc. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!