Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ugye a legtöbb lány arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye a legtöbb lány arra vágyik, (titokban is ) hogy eljöjjön a szőke a herceg és csak őt akarja, vele akarjon házat, gyerekeket, családot?

Figyelt kérdés

Kérlek lányok / nők a korotokat is írjátok oda, legfőképp 25-35 között várok válaszokat, de minden korosztályból jöhet !

Köszönöm !



2020. márc. 2. 02:02
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
68%
Én sosem vágytam erre.37n
2020. márc. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
44%

Lány koromban én is vágytam rá. Nem feltétlenül szőkére, és nem is hercegre, csak amolyan igazi love storyra.

De nem jött össze, néha úgy érzem egy ogréval élek együtt. Fizilailag nem bánt, de sokat megsért olyan dolgokban amik tudja mennyire fontosak nekem, és szerintem sajnálja tőlem, hogy jól érezzem magam, de legalább nem bánt, nem csal és dolgos ember, bár a fizetését pikk pakk elveri. De ez van.

Én már nem hiszek a szerelemben.

32 éves vagyok.

2020. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán, inkább olyat, akivel valóban megértjük egymást. Azt, hogy valaki igazán engem akar-e, vagy csak egy nőt, aki betölti a felesêg alakú lyukat az életében, és ezért hajlandó alakítani a hősszerelmes férjet, nehéz átlátni. A valós megértést nem lehet megjátsszani.
2020. márc. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:

Peti te vagy az?

Nem csak arra vágyom,hogy legyen egy férfi aki szeret és elfogad olyannak amilyen vagyok. Van akit szeretek és ő nem szőke se herceg csak szeretni nem hagyja magát :((((

2020. márc. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan férfira vágyom, aki elfogad engem úgy, ahogy vagyok, és ő is azt gondolja hogy a párkapcsolatunknak arról kell szólni, hogy egymást boldoggá tegyük. A többi mellékes. Házasságot, nagy házat egyaltalán nem akarok. Nem kell szőke hercegnek sem lennie, úgyis a belső fog meg igazán.

26N

2020. márc. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, de nem titokban. Ja meg barna herceg. :D 20
2020. márc. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
100%
En nem. A gyerekek nyomasztanak, es az aso kapa is. Jo pasi kell, akirol el tudom hinni, hogy csak velem van, amig erdekel.
2020. ápr. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
Kérdező! Te tuti kisvárdai vagy!
2020. ápr. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
100%

"csak őt akarja, vele akarjon házat, gyerekeket, családot"


Szerintem ez 3gy teljesen korrekt és reális elképzelés, elköteleződésnek és közös életnek hívják.

2020. ápr. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
100%
Igen 35 n
2020. ápr. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!