Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért változott meg a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Párommal több mint 2éve egy párt alkotunk. Nagyon viharos kapcsolat a mienk, rengeteget veszekszünk.

Mostanában csillapodott q helyzet, de inkább már azt érzem, hogy nem érdeklem.

Én hiába kedveskedek, nem kapok vissza semmit.

Régen se kaptam sok "törödést" de mostmár tényleg semmit.

Amikor együtt vagyunk akkor persze foglalkozik velem, de ha már külön vagyunk nem nagyon keres engem.

Telefonjába sose néztem bele, de nagyon furcsálom, hogy mindenhová magával viszi.


Egy jó ideje az eszembe van, hogy van valaki más.

Szerintetek?



2020. márc. 22. 19:41
 1/2 Noren1989 ***** válasza:
Azt hiszem azért változott meg, mert nem fektettek bele energiát.
2020. márc. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Izabella220 ***** válasza:
56%
A megérzés fontos, hallgas rá. Ha azt érzed van valakije akkor majdnem biztos is.
2020. márc. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!