Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elhanyagol, mit csinaljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhanyagol, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Barátnőm mostanában nagyon bunkó Velem, amit elég nehezen, sőt egyáltalán nem tolerálok és megmondom neki a Magamét hogy mit képzel ő magárol mikor annyit nem mondok neki hogy hülye... És idegbetegeskedik meg bunkózik.

Örökké a barátnőjével beszél, mindenhova hozza magával! Napi több órákat telefonálnak.. Hozzám meg 2szót de szól :/ Amikor megmondtam neki hogy nem erről szól egy kapcsolat akkor megint a veszekedés jött....

Mindent elmond neki akármi van, semmi magánéletünk sincs....


2020. márc. 31. 18:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Hagyd ott, és igyál inkább! Ha vége ennek az időszaknak, rengeteg egyedülálló, szeretethiányos nő közül fogsz tudni válogatni.
2020. márc. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
Keress másik csajt,lehet a csajod leszbi lett.
2020. márc. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy a barátnőd, vagy csak azt hitted??
2020. márc. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszi :D Elég sok barátnőm volt amíg fiatal voltam.... Vissza gondolva nagyon kegyetlen voltam velük....

Csak a szexre kellettek

És amiota megismerkedtem vele megkomolyodtam eszembe se jut másik lányra nézni..

Szeretem és nem tudom otthagyni sajnos

2020. márc. 31. 18:56
 5/18 anonim ***** válasza:
71%

A nőknek mindig kell a feszkó, nem tudnak nyugodtan meglenni... (Kinek nem inge blablabla, nem kell a piros kezecskét nyomkodni)


Valszeg te is szítod a tüzet a kirohanásaiddal, de ha ez megnyugtat: ha egy nő hisztizni akar, akkor úgyis talál rá okot, lehozhatod te neki az égről a csillagokat, az is baj lesz...

2020. márc. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Helyesbítek: fiatalabb voltam :D most Vagyok 20 éves
2020. márc. 31. 18:57
 7/18 A kérdező kommentje:

Nem kirohanásaim vannak, hanem unom a viselkedését....

Nem is egyszer Nekem jött xd

Olyan pofonokat adott muszáj voltam ellökni Magamtól.. Azt is hallgattam hónapokig hogy Én nem vagyok Férfi hogy ellöktem..

Szerintem meg jogos volt megvédeni Magamat


Hát igen a női hisztire nincs megoldás

2020. márc. 31. 19:17
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Karma....de inkább keress mást.
2020. márc. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
tényleg keress mást
2020. márc. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45%
7# Bármit csinálhatsz, te leszel az erőszakos férfi, pedig a "nem vagy Férfi" az egyik legkegyetlenebb verbális megalázás... Ennek a mondatnak a kimondása számomra önmagában felér egy szakítással
2020. márc. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!