Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elhanyagol, mit csinaljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhanyagol, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Barátnőm mostanában nagyon bunkó Velem, amit elég nehezen, sőt egyáltalán nem tolerálok és megmondom neki a Magamét hogy mit képzel ő magárol mikor annyit nem mondok neki hogy hülye... És idegbetegeskedik meg bunkózik.

Örökké a barátnőjével beszél, mindenhova hozza magával! Napi több órákat telefonálnak.. Hozzám meg 2szót de szól :/ Amikor megmondtam neki hogy nem erről szól egy kapcsolat akkor megint a veszekedés jött....

Mindent elmond neki akármi van, semmi magánéletünk sincs....


2020. márc. 31. 18:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Olyan pofonokat adott muszáj voltam ellökni Magamtól"


Érdekes, ha egy nő megüt, azért nem jár ki a "te nem vagy nő" reakció.

Mit kell ilyenkor tenni? Hagyni, hogy üssenek, csak azért, mert ő a NŐ? Akkor még te leszel a b-i a szemében

Hagyjuk már

2020. márc. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ne haragudj kérdező, de semmivel nem vagy különb azoknál a nőknél akik bántalmazó kapcsolatban vannak és amikor figyelmezteted őket, akkor jön a "nem tudom otthagyni, mert szeretem!"

Ha neked jó, hogy pofozkodik meg aláz és ennek ellenére szereted, akkor nyilván nem a belső tulajdonságai miatt kell, hanem csak jó teste van, gondolom. Hát, ha neked ennyit megér, hogy megdughasd, maradj csak mellette. Mert hogy mit szeretsz benne, azt felfogni sem tudom, nem is törődik veled.

2020. márc. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Utolsónak írom hogy igen valóban szép! DE nem azert nem hagyom el.... Az elején olyan kedves volt kimutatta hogy szeret :/ Aranyos figyelmes lány volt..

És reménykedek legbelül még abban hogy ez csak egy időszak és újra a régi lesz!

A remény hal meg utoljára :)

2020. márc. 31. 20:12
 14/18 anonim ***** válasza:

Ez tényleg csak a karma.

Te eddig csak kihasználtad a nőket, most találtál valakit, akit szeretsz, de így bánik veled.

Megis érdemled kérdező

2020. márc. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Lehet hogy megérdemlem, bár fiatalon szerintem sokan követnek el hibákat :)

Főleg amikor bekerül a srácok életébe a szex :D

De úgy sose bántottam őket.. Szex utána viszlát.

2020. márc. 31. 20:17
 16/18 A kérdező kommentje:
Ha ezt az oldalát nézzük, akkor viszont sokkal durvábban kapom vissza. Legalábbis ez a véleményem :)
2020. márc. 31. 20:18
 17/18 anonim ***** válasza:

"Az elején olyan kedves volt,kimutatta hogy szeret"

Azóta kimutatta a foga fehérjét egy idő elteltével. Ő ilyen valójában.

Elején az emberek többsége a jobbik oldalukat mutatják meg.

2020. márc. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Ebben lehet valami :D

Es idősebb barátom szerint nagyon fiatal és tapasztalatlan vagyok, lehet ebben is van valami :)

Köszönöm szépen a válaszokat :D

Várom továbbra is kíváncsian ;)

2020. márc. 31. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!