Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 27 éves férfi vagyok sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves férfi vagyok sose voltam senkivel egyszerűen nem látom a kiutat a gödörből mások szexelnek én meg az egész Vatikánra rá vernék szüziességből. Merre tovább?

Figyelt kérdés
Nem tudom merre menjek sajnos mentális beteg vagyok ez megnehezíti a párkeresésem egy kicsit illetve, hogyan találjak valakit, ha a saját soraim se tudom rendezni?
2020. ápr. 1. 15:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát a nevem nem fogom elárulni ,de nem Bálint
2020. ápr. 1. 16:31
 12/14 anonim ***** válasza:
Tudjuk hogy kamuzol.
2020. ápr. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nagyon távol jársz az igazsagtól, még csak nincs is B a nevemBen
2020. ápr. 1. 16:44
 14/14 anonim ***** válasza:

Hátha a szüzesség frusztrál akkor lehet tényleg jó lenne első körben egy fizetős. Mert ez talán adna egy kis önbizalmat is hiszen láthatóan zavar.


De ha azt szeretnéd hogy barátnőd legyen és vele veszítsd el akkor viszont első körben tényleg magadat kell rendezni.


Nem tudom sportolsz e. De a sport egy nagyon jó eszköz módszer arra hogy az ember a mentális egészségén javítson megőrizze. Emellett testileg is egészséges. Plusz önbizalmat ad. Fiúknál a testépítés, de bármilyen más sport is jó. Illetve az ad egy célt is. S ha látod a fejlődést az önbizalmat fog adni amitől magabiztosabb leszel és azt mindenki megérzi :)

2020. ápr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!