Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyetemista fiúk nagyrésze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista fiúk nagyrésze szerintetek miért nem akarnak annyira komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 5. 19:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
85%
Nincs idejük, nincs energiájuk, megvannak egyedül, fiatalon nem akarnak komolyat, nincs érzelmi intelligenciájuk, félnek egy kapcsolattól, maguk se tudják mit akarnak, nem akarnak azzal szembesülni hogy képtelenek elköteleződni
2020. ápr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Hat én egyetemre járok lány vagyok,és már kész lennék egy komoly kapcsolatra
2020. ápr. 5. 20:16
 13/24 anonim ***** válasza:
26%
Akarnak, csak nem a menőcsávók, akiket te észreveszel. Ők sorra dugják a csajokat, mert megtehetik.
2020. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
82%
Nem a menők között keresünk...nem vagyunk hülyék
2020. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom melyik egyetemre jársz, de amikor én egyetemista voltam szinte az összes férfi ismerősöm kapcsolatot akart, vagy már volt is neki.
2020. ápr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Mikor egyetemre jártam azért nem akartam komoly kapcsolatot, mert szegény voltam és úgy éreztem, nem bírnám megadni a lánynak azt, amit szeretne.

Most, hogy már dolgozok, érdekelne komoly kapcsolat akár egyetemista lánnyal is.

2020. ápr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
75%
Mert fontosabb nekik a tanulás... Vagy a bulizás... Vagy a haverok, és így nincsenek felkészülve a csajozásra, kapcsolatokra.
2020. ápr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
#14 de, azok között. Nem hülyeségből, hanem ösztönből. Hülyeségből akkor, ha már több koppanás után is ugyan azt folytatjátok.
2020. ápr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

#3mas vagyok, 0 szazalekot kaptam de h miert nem tudom.


Egyetemre jarok, fiu vagyok, csomo haverom van es egyik se akar szex kapcsolatot es ugyan lelkizni nem nagyon szoktunk csak ritkan de mindegyikuk szeretne kapcsolatot, en is. Egy haveromtol hallom h mennyire csajozna ossze-vissza de neki van baratnoje meg alapvetoen csak a szaja nagy.


A valaszom tehat tovabbra is relavansnak tartom...


Am a gyakori kerdeseken alalkult altalanos vilagkep (nem csak parkapcsolatok temaban), nem fedi a valosagot.


A partalalas meg manapsag szerintem 3 fele keppen tortenik nagy altalanossagban.

1. Veletlenul osszesodor a paroddal az elet

2. Tarskereson ismekedsz

3. Szeles kapcsolati halod van es baratok altal elobb utobb egymasra talaltok

2020. ápr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Kérdező! Melyik egyetemre jársz?
2020. ápr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!