Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Visszavennétek egy olyan nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszavennétek egy olyan nőt dolgozni akibe beleszerettetek?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy jelenleg mindenkit elküldtek munkanélkülire a kialakuló helyzet miatt.


Sajnos nem tudta a cég másképp megoldani ezt az egészet, mostanra talán annyival lesz jobb a helyzet váltásban bent leszünk és számolni kell azzal hogy kevesebb emberre lesz szükség mert nem lesznek váltott műszakok és többlet órák, hétvégen pedig egyáltalán nem dolgozunk.


Egy szinten nekem kell eldöntsem kit hívjak vissza és kit ne. ( "Szerencsés feladat...")


A problémám egy hölgy. Az évek alatt jó munkaerő volt, igaz túlságosan közelről nem ismerem mivel hosszú ideje párkapcsolata van a fiatal kora ellenére, de nincs gyermeke, sem házassága, csak egy kapcsolata. Jól kijöttünk, amennyire a helyzet megengedhette és abszolút számíthattam rá mindig.

Viszont én egy kicsit többet érzek iránta mint munka kapcsolat. Elsősorban teljesen felkavar a jelenléte. Próbáltam az érzelmeim visszafogni és kirekeszteni magamból de az évek és az "összecsiszolódás" meghozta úgy mond a gyümölcsét. Rosszul érzem magam mert nem látom, és nem lehetek vele. Eszméletlenül hiányzik és nekem nem volna szabad ilyen érzelmeket éreznem.


Arra gondoltam ha hosszabb időre talán végleg elkülönítem az életemtől ezt a fiatal lányt akkor talán elfelejtem.

Mit gondoltok erről?

31 F

23 L


2020. ápr. 8. 16:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Szakmai döntést hoz. Férfiaknak ez sokszor nehéz, de próbáld meg.
2020. ápr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
... hozz.
2020. ápr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Munkaerő szempontjából nincs és nem is volt vele problémám soha. Amit rábíztam mindig határidőre megvolt. Szorgalmasnak tartom. Rendszerint minden helyzetben talpraesett volt amit becsülök benne, de érzelmileg azt érzem hogy teljesen belebolondultam. Lassan ott tartok minden este rágondolok, és egy-egy beszélgetésen éjjeleket kattogok... nem érezhetek így.
2020. ápr. 8. 16:19
 4/19 anonim ***** válasza:
53%

Hát most én is így érzek valaki iránt és nekem is lett volna egy "megbízásom" az illetőnek.

-elkülönítem az életemtől ezt a fiatal lányt akkor talán elfelejtem Én most ebben a fázisban vagyok, és szinte beleőrülök.

De ez tényleg rajtad múlik, hogyan tudod majd kezelni.

2020. ápr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Én is az 1-essel értek egyet! A cég érdeke, hogy megtartsd a jó munkaerőt, hiszen egyre nehezebb ilyent találni. Katasztrófa ami a munakerőpiacon van sokkszor. Ezen felül meg próbálj meg ismerkedni, hogy elfelejtsd amit érzel iránta. Kutyaharapást szőrével ahogy mondani szokták.
2020. ápr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha szükség van a munkájára én minden további nélkül visszavenném.
2020. ápr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szakmai alapokon dönts. Megérdemli hogy dolgozhasson. Az érzéseidet neked kell rendberakni magadban.
2020. ápr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Neked van kapcsolatod?

Próbálj nyitni felé lehet még lesz belőle valami.


Igen vedd vissza nem érdemli meg hogy munkanélküli legyen.


29/N

2020. ápr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Na, pont ezert alkalmatlanok a ferfiak fonoknek, mert ha epp nem a fszuk iranyitja oket, akkor ilyen erzelgoskodesbe kezdenek.

Nyilvan vedd vissza, nem is ertem, hogy jutott egyaltalan eszedbe, hogy nem.

2020. ápr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem: nem tudnám a kettőt szétválasztani.
2020. ápr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!