Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakitás utan visszavennétek őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitás utan visszavennétek őt?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem es hatalmas volt a szerelem, es lehet van ra remeny, hogy visszajon.

De igazabol akar mennyirre is szerelmes voltam valahol mindig tudtam, hogy magam alatt vagom a fat.

Mindenhova egyutt mentunk, mindent egyutt csinaltunk es hatalmas karakter 1eve voltunk egyutt.

A baj az, hogy:

- depresszios es szorongassal kuzd. - ezaltal libido csokken, szex havi 1x :/ (nem buli igy:D)

- cukros - emiatt sokat betegeskedik, mert nem foglalkozik vele rendesen. (otthon ules)

- dolgozni nem akar, tanulni nem akar, hobbi nincs, sport nincs. (hogylehet igy osszekoltozni?)

- Nagyon lusta nemrak el semmit maga utan. (en fogok fozni meg takaritani?)


En egyetemista vagyok, szeretek sportolni stb, de elegge visszahuzott, de valahol nagyon boldog voltam.

Elso kapcsolatom volt, es igazabol felek, hogy talalok e valakit akivel igy kijovok. Soha senkivel nem beszeltem annyit mint vele, de mar az elso naptol, ahogy megismertunk egymast:/ Nem akarok egyedul lenni.


Sok a negativum, es attol felek, nagyon lefog huzni, es jovoben meg mar keso lesz kiszalni.



2019. jún. 3. 15:04
 1/5 A kérdező kommentje:
En 23F o pedig 20L.
2019. jún. 3. 15:08
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Első kapcsolatod, fiatal vagy, ilyen kilátástalan helyzetbe ne menj vissza!!!

Annyi dolgoó, normális perspektívával rendelkező, magára és környezetére igényes férfi van, hogy simán találsz magadnak.

Csak még nincs tapasztalatod, nem tudod mi a jó, ezért vagy megijedve.


30n

2019. jún. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat, most látom, hogy a Kérdező a férfi, de fordítva is igaz, sok normális nő is van, aki mellett jobb lesz.


30n

2019. jún. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekme volt egy kapcsolatom ahol a barátnőm még csak 17 volt, én meg 22. Elején nagy szerelem volt és amúgy meg ilyen mesébe illőek voltunk. Játékos volt, kis bolond de lusta és pesszimista is. Még akaratoskodó keményfejű is volt és sosem tanult a hibákból. Az élet viszon nem csak játék és mese. Én nem tudtam volna vele élni, hogy mindent a szájába adjak. Így a történet véget ért és azóta csak jobb. Akivel egyszer szétmentél azzal ne gyere össze többet.
2019. jún. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kb 2 hete tortnet es nagyon osszetoretem,pedig kozosen megbeszeltuk, de nagyon nehez:( azota csak ulok az agyon es nezek ki a fejmbol. De gondolom majd tulleszek rajta.
2019. jún. 8. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!