Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Visszatérjek a volt páromhoz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszatérjek a volt páromhoz? Érdemes?

Figyelt kérdés
Olyan tiszteletet, szeretetet kaptam tőle és lelki támaszt, amit senki mástól. Szépen éltünk. Mindkettőnknek jó munkahely, közös érdeklődési kör, egzisztencia. Egy hiányzott: a szex. Ő aszexuális, és ez 2 év után derült ki. Előtte működött valamelyest, utána 3 évig hozzám sem ért. Eltávolodtam tőle. Nem kivánom tőle a szexet. Otthagytam 5 év után. De azóta is tartjuk a kapcsolatot. Ennek 2 éve. Hiányzik!!!! Hiába vagyok azóta együtt életem nagy szerelmével, aki beindít, aki felpezsdít. De ez az ember viszont ezen kívül azokat nem adja meg, amiket az exem. Tisztelet, megbecsülés, gondoskodás stb. Elvált, gyerekes, harmadrangú vagyok számára. A szex jó, néha kirándulni és kikapcsolni, de az a biztos érzelmi háttér hiányzik. Fáj otthagyni, mert bántott is lelkileg és fizikailag...nehéz. de vágyom vissza a régi otthonomba, és a volt barátomhoz. De fogalmam sincs, mi lenne velünk szexuális értelemben... mit tegyek? 28/N

2020. ápr. 14. 10:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Tipikus női probléma"


Milyen érdekes, nekem sose volt ilyen problémám, pedig nő vagyok.

Szerintem ilyen frázisok nélkül is lehetne segítő választ írni, kevésbé lenne visszataszító.


A kérdésre: Menj el pszichológushoz, és ne válaszd egyik pasit se...

2020. ápr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet egy baráti kapcsolatot felépíteni az ex pasiddal? Szerintem nem mint férfi hiányzik, hanem mint lelki társ. Az pedig lehet egy barát is, főleg, hogy nem is akar szexelni. A mostanit meg dobd ki a p*csába, találsz jobbat. Szerelemre egyikőjük sem alkalmas. De egy igazi barátid ebből lehet, ha ő is akarja. Az is ritka kincs ám!
2020. ápr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 exronin ***** válasza:
Gondold végig? Mennyi idő múlva csalnád meg és lennél a szeretője valakinek? Hogy lenne gyereketek? Ha nem mondta el, hogy miért nem kíván, akkor az a kapcsolat sem voltteljesen őszinte.
2020. ápr. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Neked kell eldöntened mit csinálj én ha ilyen helyzetbe lennék keresnék olyat aki megfelel az elvárásomnak nem szeretem a fél megoldásokat.
2020. ápr. 16. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!