Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szabad e már rögtön az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabad e már rögtön az első randin csókolózni? / Bővebben lent olvasható! / Trollokra, kötekedőkre nem vagyok kíváncsi!

Figyelt kérdés

Ha már az első randin hagyom a fiúnak, h megcsókoljon, akkor nem fog könnyűvérű nőnek gondolni?


Ha a fiú már az első randin meg akar csókolni, de én viszont csak a következő randin szeretném, h megcsókoljon, akkor mi a teendő?

( Mert így, ha nem engedem, h az első randin megcsókoljon, akkor azt veheti visszautasításnak, és az is lehet, h nem lesz következő randi ... )

Pedig nagyon szeretném, ha megcsókolna, csak ne rögtön már a legelső randin, mert nem szeretném elsietni a dolgokat!


Helyette adjak Neki szájrapuszit?


2020. ápr. 16. 15:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Rohadtul elvannak itt tévedve emberek. Ha nincs csók az első randin én ghostingolok :D
2020. ápr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az a jó, amikor a nő teszi meg az első lépést, vagyis jelét adja a dolognak. Férfiként vér ciki érzés az, amikor a nő elfordul. Na nálam ott, abban a pillanatban vége is van. A jelzést persze megvárom előtte. Ha a nő bénázik az sem baj, de ha fap*na, vagy ha csak unalmából van velem, akkor jónapot!
2020. ápr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!