Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaki érzett már hasonlót?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki érzett már hasonlót?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt a barátommal, de sajnos nem lakunk közel egymáshoz így csak ritkán tudunk találkozni, általában hetente 1-2 napot, de azok sem teljes napok. Én napközben általában tanulok, ő pedig dolgozik. A legutolsó találkozásunk óta elkezdtem nagyon rosszul érezni magam. Nem tudom mi miatt lehet, mert amikor vele vagyok akkor minden rendben, nagyon jól el vagyunk együtt. Eszembe jutott már sok minden. Pl. Hogy ő nem gondolja komolyan a kapcsolatot, de megkérdeztem tőle és komolyan gondolja, meg a cselekedeteibol is egyértelműen látszik. Vagy sokszor félek, hogy elrontok valamit, vagy nem vagyok elég jó neki. Ez tudom, hogy önbizalom hiányból is fakadhat, viszont szerintem az önbizalmam az rendben van. Gondoltam arra, hogy a hiányát élhetem meg ennyire tragikusan. Nagyon rosszul alszom mostanában és már tanulni sem tudok, mert annyira elsötétít ez a rosszkedv, ez a fájdalom. Nem tudom egyszerűen megmagyarázni, hogy mi ez, de nagyon tönkretesz . Valaki esetleg megélt már hasonlót? Tudnátok nekem segíteni ebben?

2020. ápr. 18. 16:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Túl sokat gondolkodsz. Most ismerkedtek, heti ennyi találkozó még nem kevés! A szomszédban lakó Pistit tudnád fojtogatni a szereteteddel, de jó vége nem lenne. Ha minden rendben engedd, hogy boldog lehessél, ahelyett, hogy problémát gyártasz!
2020. ápr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!