Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik! Ha igazán szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha igazán szerettek egy nőt, akkor tényleg jöhet akármilyen bomba nő, nem érdekel titeket?

Figyelt kérdés
Én külső szemlélő vagyok egy párkapcsolatban, ahol a pasi elvileg nagyon szereti a barátnőjét, de mégis szexszel másokkal, mert azt mondja, nem tud nekik ellenallni..

2020. ápr. 19. 22:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
95%
Más férfiról nem tudok nyilatkozni de én mióta a barátnőmmel nem jövünk ki egymással olyan jól SE nézek más nőre nem hogy lefeküdjek mással. Vannak gondok de én ezt a nőt szeretem és szerelmes vagyok belé. Felőlem jöhet bármilyen bomba nő az én szememben őt senki nem szárnyalja túl. Nekem ő a tökeletes nő. Ha meg félrekefélek azzal nem oldok meg semmit. De ilyen eszembe se jutna
2020. ápr. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
89%
Nyugi kérdező, én leszbi vagyok és a lányok se mindig jobbak, csak inkább más értelemben rosszak.
2020. ápr. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
33%

Tényleg. Nem értem, mi ilyen hihetetlen ebben. Én csak a társamat keresem, nem a legjobbat. És akiben értéket látok, azzal jövök össze, az ő értékéhez pedig pluszban annyira hozzáadnak a közös élmények, hogy senki sem rúg labdába mellette, mert nem rendelkezik a szememben akkora töblettel, akármilyen idegen is. Megismerni meg eleve nincs motivációm.


Egy kolléganőm (egyébként nincs vele semmi baj) elhívott múltkor munkaidőn kívül valamire. Meg kell mondjam, semmi kedvem nem volt a nulláról kezdeni egy beszélgetést valakivel úgy, hogy helyette foglalkozhatnék azokkal, akiket ismerek vagy valamelyik hobbimmal. Meg amúgy is mit kávézgatnék egy idegen nővel, hogy aki arra jár, röhögjön rajtam meg a páromon? Nincs értelme. Magamnak való vagyok és megvannak a magam barátai, most már a párom is. Közeledni sem lehet hozzám, nemhogy megnyerni. Ezen pedig nem pár mell meg kislányos mosoly tud segíteni. Sajnos voltam már szép, de egyébként szürke nővel. Most van egy szép és belevaló, eszes csaj mellettem, aki mellett nem maradt semmi, amit akartam egy kapcsolatba. Egyszerűen nem ad akkora motivációt egy külső sem, hogy ne vegyem figyelembe, hogy mennyire nem érdekel a legtöbb ember és ha őt 27 év volt megtalálni úgy, hogy kerestem is, még egy ilyen boszorkány nem fog velem csak úgy szembejönni, főleg, ha nem is keresem. Az ember azt veszi észre, amire nyitva tartja a szemét. Én pedig nem a kielégülésért vadászok nőkre úgy nagyjából 22 éves korom óta, mikor rájöttem, hogy ennek semmi értelme és egyáltalán nem kielégítő.

2020. ápr. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
87%

Mindennek ellent tud állni, kivéve a kísértést, igaz? De gáz ez a faszi.

Igen, ha szerelmes vagyok a nőbe, már pedig én csak olyannal járok, akibe igen, akkor nem érdekel más nő. Felőlem az ölembe is ülhetne (ha engedném, de nem engedem) , nem állna fel rá, csak a barátnőmre.

2020. ápr. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
87%
Engem nem érdekel olyankor más, egy életre választó típus vagyok.
2020. ápr. 20. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
76%
En ismerek ilyet, fuvel faval csalta a baratnojet, de mindig hozza ment haza, egyszeruen kette valasztotta az ilyet, van a no akivel jokat beszelget, aki kitart mellette, aki elfogadja ot, akitol gyereket akar mert jo anyanak tartja es vannak a nok, akik szexben jobbak mint az iment emlitett fix baratno.Teltek az evek,elvette a csajt, gyerekeik lettek,buszken mutogatja az asszonyt es a gyerekeket is, buszke ra h ettol a szep notol ilyen szep es okos gyerekei vannak, a lany nagyon szepen neveli a gyerekeket (o is odaado apuka), buszke ra h jo feleseget valasztott, de szerintem ugyanugy megvannak neki a kis mellekutai azokhoz, akik engedik fenekbe, szajba es meg ki tudja miket, amikhez ez a kedves csaj nem eleg vad.
2020. ápr. 20. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Hát ez gáz.. Kihajitanam az tuti. Ha meg az apám lenne, szegyelnem..
2020. ápr. 20. 05:42
 18/25 A kérdező kommentje:
Elég durva, hogy a férfiaknak ennyit ér a szeretet. Meg hogy képes kockáztatni mindent két másik lyukert ahova bedughatja... Undorító. Tisztelet a kivételnek ami jó ha van.
2020. ápr. 20. 05:45
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok, mekkora a pofájuk, amikor őket csalják meg.
2020. ápr. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Nagy :D
2020. ápr. 20. 07:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!