Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik! Ha igazán szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha igazán szerettek egy nőt, akkor tényleg jöhet akármilyen bomba nő, nem érdekel titeket?

Figyelt kérdés
Én külső szemlélő vagyok egy párkapcsolatban, ahol a pasi elvileg nagyon szereti a barátnőjét, de mégis szexszel másokkal, mert azt mondja, nem tud nekik ellenallni..

2020. ápr. 19. 22:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
25%

10-es vagyok. Kedves kérdező, te azért leszel leszbi, mert én gyenge jellem vagyok, és megcsaltam a szerelmemet? Elárulom neked, hogy a leszbikus lányok sem az örök hűségükől híresek, még olyanról is tudok, aki a nagy szerelmét egy pasival csalta meg.

Persze te utálhatod a férfiakat, csak közben kár azt hinned, hogy a nők különbek!

2020. ápr. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

#18, nem nagyon értelek . A válaszok nagy része arról szólt, hogy NEM. Nem érdekel semmilyen bomba nő, ha szeretem a párom

Engem sem.

Te mégis leakadsz annál, hogy milyen szemetek a pasik.

Szóval mindegy, hogy nézel ki, nálam már biztosan vesztettél.

2020. ápr. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem nem kérdése, vannak hűséges meg hűtlen fajta pasik, ahogyan nők is. Jól kell tudni választani,persze ez később derül ki, de ha már kialakult a bizalom, az már jó jel.
2020. ápr. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
Nemlehet ellenálni nekik.
2020. ápr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez telhes mértékben egyénfüggő. Van olyan pasi aki hiába szereti a párját, önigazolásként hajtania kell a nőket. Személy szerint nálam a megcsalás tabu, ha mindenáron le akarnék feküdni mással akkor előbb szakítanék.
2020. ápr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!