Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy rosszul csókolok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy rosszul csókolok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy az első barátommal szinte csak nyelvesen csókolóztunk. Viszont akivel utána jártam, észrevettem hogy nem dugja át annyira a nyelvét, mint ő csinálta.

És most megint ugyanez a helyzet áll fenn. Van egy személy aki tetszik, és csókolóztunk is, de nem volt olyan intenzív mint az első fiúval.


Lehet rosszul rögzült be nekem ez az egész folyamat és rosszul csinálom? Vagy csak egymásra kell hangolódni?


2020. máj. 28. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki másképp csinálja.
2020. máj. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem tudom elképzelni a csókolózást nyelv nélkül. Szerintem az új partnered nem tud, csak szájra puszit adni, meg maszatolni.
2020. máj. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazi csók az nyelves. Nem te csinálod rosszul.
2020. jún. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!