Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Èleted pàrjàt vàlasztottad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Èleted pàrjàt vàlasztottad vagy mentèl a "bizsergès" utàn?

Figyelt kérdés

37 vagyok, eddigi kapcsolataimban kèt tìpusù fèrfival volt dolgom:


-akièrt megőrültem, akivel nagyon jò volt a szex ès volt bizsergès, leìrhatatlan vonzalom stb. de aki sajnos vagy elhagyott, vagy megcsalt vagy nem becsült meg.


-a màsik típus, akit èszèrvek alapjàn vàlasztottam ki, mert rendes, jò ember, tisztel, megbecsül stb. Emellett a tìpus mellett mindig biztonsàgot èreztem, de unatkoztam is.


Több pasik volt màr az első tìpusbòl, ès egy 14 èvig tartò kapcsolat a màsodikbòl.


Most egyedülàllò vagyok, a 14 èves kapcsolatomnak 1 ève lett vège, azòta kèt kapcsolatom volt az első tìpusù fèrfiakkal. Ők a zsànereim ès velûk èrzem, hogy igazàn èlek.


Èleted szerelme milyen tìpus? Èszèrvek alapjàn vàlasztottad vagy mindent elsöprő szerelem volt?



2020. jún. 13. 21:16
1 2 3
 11/27 Lachesys ***** válasza:
44%
szerintem ez az ellentétek vonzzák egymást dolog. én a 7es vagyok, és alapvetően inkább introvertált, kissé visszahúzódó, és pl barátkozni is szeretek az extrovertált emberekkel (akár nőkkel) mert ők sok embert ismernek, kihoznak a kis burkomból, elvisznek buliba, őrültségeket csinálunk amit magamtól nem tennék, de ők kihozzák ezt az énemet. nyilván férfiban is megvan ez a fajta, aki mondjuk valamit dolgozgat pl freelance grafikus vagy akármi, ami mellett sok szabadideje van, motorozik, vagy zenél és úgymond életművészkedik :D de hosszú távon ezekkel a pasikkal sosem jönnék ki, egy idő után úgyis idegesítene, hogy neki fontosabb a zenekar mint én, meg hallani se akar családról ez a típus csak mikor már ilyen 45 évesek és ha szereznek egy 25ös bigét akkor megnyugodnak hogy jóvan már nem vagyok olyan fiatal, 50 évesen azért kéne egy fiú akinek átadom a csajozási tanácsaimat :D persze ez most sztereotípia, de igen, szerintem egy kicsit ebben gyökerezik hogy vonzónak találjuk az ilyen pasikat, hogy valahol mi is szeretnénk szabadabban élni, de közben nem ilyen az alaptermészetünk és hosszú távon nem is lennénk tőle boldogok, csak úgy érezzük, hogy lemaradunk valamiről...
2020. jún. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok, a kötődési problémán már én is gondolkoztam párszor, végül is a szüleim elváltak, mikor még egész kicsi voltam... De ezt valamilyen szinten cáfolja, hogy több kapcsolatban élő/házas férfit ismerek, akik egyszerre rendesek, normálisak ÉS vonzóak (számomra is). Csak nincs belőlük sok, és nekem pont nem sikerült beléjük botlanom, amikor még egyedülállók voltak. Pech.
2020. jún. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezt meg ilyen hasonló cikkeket érdemes elolvasni. Illetve igen, ha nem fogadod el magad, addig szerintem olyan személyt sem fogsz, aki elvileg tényleg illene hozzád.


Első válaszoló voltam.

2020. jún. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

En egyidos vagyok veled, ill. par hete lettem 38, de mindegy is. A kovetkezo konkluziot vontam le az eddigi "eseteimbol": volt romantikus sulvefove egynyari szerelmem, naplementeben olelkezos, tenger mellett szexelos, volt 2 akikkel csak azert jartunk ossze mert szexre volt szuksegunk, de romantikara nem, voltak izgalmas randijaim pasikkal akikkel nem lett tobb es nem is kell, 2 embernek voltam a szeretoje, nem vagyok buszke ra, de sokat tanultam beloluk es igen, ahogy irod a macsoalfahimmel volt a legjobb, de a tudat h mikor kerulok sorra, amikor gyomorideggel nezem magam korul a noket h vajon oket is szediti-e stb, az nem kell.


A ferjem olyan lett, akivel egy stabil eletet tudtunk kialakitani, amiben mindketten nyugodtan es kiegyensulyozottan boldogok vagyunk jatszmak es dramak nelkul, ugyanakkor iszonyatosan jokat rohogunk hosszu evek ota, elvezzuk egymas tarsasagat, mindketten epulunk es kozos terveink is haladnak elore. Nem o a legtechnikasabb az agyban akikkel voltam, nem vele a legjobb a csokolozas sem, de annyi minden karpotol erte mas szinteken hogy boldogan lemondok roluk a stabil szerelemert amit erzek es amit viszonoznak. Egyebkent tok jokat szexelunk, tehat meg azt sem mondom hogy na az meg csapnivalo. Biztos vagyok benne h volt neki is jobb csaja vagy jobb szeretoje, valamiert megis engem valasztott, engem vett el es nap mint nap szerelmet vall nekem evek ota, tehat valoszinuleg o is igy van velem. Szoval az egyes tipusod ott lesz mindig szep emleknek es semmilyen hianyerzetem nincs azzal kapcsolatban hogy az a fajta bizserges mar nem lesz soha az eletem resze. Hozzateszem bika vagyok es a stabilitas, a biztonsag nagyon fontos resze a lelki kiegyensulyozottsagomnak. El tudom kepzelni h masnak erre nincs ekkora igenye.

2020. jún. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Nekem az első féléből 2 kapcsolatom volt, a legutóbbi meg az unalmad, de biztonságos volt. Egyik se jó, de nekem a második fajta még elviselhetetlenebb volt.
2020. jún. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
13-as ez egy nagyon klassz cikk. Pont rámutat a lényegre. Egyébként ennyi idősen már illene tudatosabbnak lenned.
2020. jún. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

11/16. Èn is introvertàlt vagyok, nagyon jò a meglàtàsod


16/16 Màr vàrtam, hogy jöjjön valaki, aki jòl beszòl.

Hiànyèrzetem lett volna, ha nem jön. :-)

Ne vedd magadra!

2020. jún. 13. 23:12
 18/27 A kérdező kommentje:
Ìrjatok mèg! Jòk a hozzàszòlàsok, sokat segìtenek!
2020. jún. 14. 03:37
 19/27 anonim ***** válasza:
0%
Válaszolnék de ez a vissza fele ékezet nagyon zavaró , nem olvastam tovább ...
2020. jún. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Én emiatt kezdem feladni. Szerintem a kettő kizárja egymást. A lelkitársadtól sose fog leesni a bugyid, akinek meg egy csókja felér egy orgazmussal, amellett magányosabb leszel, mint tök egyedül.
2020. jún. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!