Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Èleted pàrjàt vàlasztottad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Èleted pàrjàt vàlasztottad vagy mentèl a "bizsergès" utàn?

Figyelt kérdés

37 vagyok, eddigi kapcsolataimban kèt tìpusù fèrfival volt dolgom:


-akièrt megőrültem, akivel nagyon jò volt a szex ès volt bizsergès, leìrhatatlan vonzalom stb. de aki sajnos vagy elhagyott, vagy megcsalt vagy nem becsült meg.


-a màsik típus, akit èszèrvek alapjàn vàlasztottam ki, mert rendes, jò ember, tisztel, megbecsül stb. Emellett a tìpus mellett mindig biztonsàgot èreztem, de unatkoztam is.


Több pasik volt màr az első tìpusbòl, ès egy 14 èvig tartò kapcsolat a màsodikbòl.


Most egyedülàllò vagyok, a 14 èves kapcsolatomnak 1 ève lett vège, azòta kèt kapcsolatom volt az első tìpusù fèrfiakkal. Ők a zsànereim ès velûk èrzem, hogy igazàn èlek.


Èleted szerelme milyen tìpus? Èszèrvek alapjàn vàlasztottad vagy mindent elsöprő szerelem volt?



2020. jún. 13. 21:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
20-as,valahol a kettő közt félúton van a megoldás. Nyilván nem várhatsz extatikus szexet mindig valakitől pl, néhány dologban kell kompromisszum, kicsit "le kell adni". Ahogy fentebb is írták, hogy mérlegelni kell, mi nem olyan fontos és mi kardinális.
2020. jún. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
21-es, amióta átéltem azt a mágneses vonzást, nem tudom lejjebb adni. Volt részem olyan szexben/kapcsolatban, ami félútnak mondható, de utólag visszanézve ehhez képest szánalmas megalkuvás volt.
2020. jún. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
A második típus mitől életed párja, amúgy?
2020. jún. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

23/23


Ùgy èrtettem, hogy èleted pàrjàt èsz èrvekkel vàlasztottad vagy mentél a "bizsergès" utàn?


A hozzàszòlàsok alapjàn kevès embernek adatik meg, hogy a kettő keverèke legyen. Ez elèg lehangolò. Tènyleg vàlasztani kell? Vagy èvtizedekig vàrni rà?

2020. jún. 14. 21:33
 25/27 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos igen, a többségnek (= akinek nincs szerencséje) ez a két lehetősége van; választani vagy az örökkévalóságig várni, miközben eltelik az élet 😔 Kegyetlen, amikor az ember ezt felismeri. Egyik lehetőség rosszabb, mint a másik...
2020. jún. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Joós Istvánt ajánlom, nézz utána youtuben.

Én először a stabilitást választottam, nem volt bizserges. Csak biztos pont, nyugodt élet. 3 évig tartott ez a házasság, majd követtem a szivem, otthagytam Németországot s új életet kezdek.

Hogy akarod az életedet leelni?

Szerelemmel vagy a nélkül?

Lehet mondani, hogy elmúlik, de én azt gondolom, ha bátor vagy s megtalálod Őt, akkor ez a szerelem nem múlik el.

Sok szerencsét.

2020. jún. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Mentem a bizsergek után és ő lett életem párja. Már család vagyunk.
2020. jún. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!