Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet ez? 40 éves házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ez? 40 éves házas kétgyermekes családapa vagyok. Azt hiszem szerelmes lettem egy 25 éves lányba.

Figyelt kérdés
Sosem kerestem a társaságát csak bekövetkezett. Jó a házasságom. Mit lehet tenni? Hogy lehet kiverni a fejemből ezt a hülyeséget? Járt már így valaki?
2020. júl. 1. 12:19
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
10-es. Nem tudom hogy kölcsönös-e. Eleve meghökkentem azon hogy velem még ilyen előfordulhat.
2020. júl. 1. 13:22
 12/46 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen szinte mindenkinek előfordul, teljesen normális. Élvezd ki kicsit, de csak magadban. Aztan fókuszálj a realitásra, ez csak egy fellángolás, elmúlik, X év múlva ő is unalmas lenne, stb. Ha tényleg jó a házasságod, akkor megbeszelheted a feleségeddel, hogy kicsit meginogtál, csináljátok közös programot, legyen valami újdonság.
2020. júl. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
20%
Hát bakker, velem ilyen nem fordult még elő, pedig azonos a hátterem a kérdezővel. Pont ezért írtam hogy szívesen kipróbálnám.
2020. júl. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
84%
A jó házasságot ne veszélyeztesd egy kufircért. A nő kinézetébe vagy szerelmes vagy a jellemébe?
2020. júl. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
75%
Fura hogy jó a házasságod állítólag, de nem érzel szerelmet a feleséged iránt. Érdekes fogalmaid vannak a jó házasságról.
2020. júl. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
89%

Velünk ez pont egy éve esett meg. Terhes voltam a második gyermekkel, mikor a férjem közölte hogy szerelmes egy másik nőbe. Még az életkorok is stimmelnek. Néhány hétig tartott, kiszeretett a nőből, de utána teljesen meghülyült. Voltam én minden, neki más nők kellenek. Azóta kétszer költöztünk külön, egy hónapja végleg. A válókeresetet is beadtuk. Én az egy év alatt mindent megpróbáltam, ő csak a kifogásokat kereste. Ahhoz képest pedig, hogy neki más kell semmit sem tett az ügyben. Érzelmileg rengeteget bántott az utóbbi hónapokban, úgyhogy elköltözünk a gyerekekkel az anyukámhoz közel. A férjem pedig meg van elégedve azzal, hogy sorozatot néz,es homokba dugja a fejét azzal a felkiáltással, hogy nem tudja, hogy mit akar. Épp most veszíti el a gyerekeit, akik 23 és 2 hónaposak. A mi házasságunk is jó volt, mindenből kivette a részét, álmomban sem gondoltam volna ezt róla.


Szerintem tedd fel magadnak a kérdést, hogy megéri-e ez a futó dolog azt, hogy felbomoljon a családod. Mert lehet, hogy ez most nagyon jó és izgalmas,de nem valószínű hogy annyit ér, hogy megbantsd a feleségedet, és lemaradj a gyerekeid gyerekkoráról.


El fog múlni, csak tartsd szem előtt hogy mi a fontos.

2020. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
0%
A feleség más kategória, nem is értem hogy veszed egy kalap alá egy szerelemmel. A feleség egy kötelező valami, ő egy felügyelő, ő az aki mindenben korlátoz, aki mindennek élt ad, vagy pont elveszi. Aki az energiáid elszívja, és pont miatta veszed észre a nőket a külvilágba.
2020. júl. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
58%
16-os. Nézd fordítva. A férjed beletörődött hogy csak te jutottál neki. Majd később helyzetbe került, kihasználta. Ezután rájött hogy nem kell leélnie az életét egy olyan nővel, aki szódával elmegy. Ha megtehetném én is váltanék, csak én jogosan. Hiba emberekbe nagy bizalmat fektetni, mindenki csak tucat+1. Én is. Emberi értékeken is felesleges lovagolni, azokat is csak kihasználják. Na eszembe is jutott egy kérdés erről, még ma ki is írom!
2020. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
0%
#15 szerinetd a szerelem meddig tart? Pár év, 1-2. Ami utána van az szeretet.
2020. júl. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:
Köszi 19-es. Én 12 éve vagyok egyébként házas.
2020. júl. 1. 15:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!