Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet ez? 40 éves házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ez? 40 éves házas kétgyermekes családapa vagyok. Azt hiszem szerelmes lettem egy 25 éves lányba.

Figyelt kérdés
Sosem kerestem a társaságát csak bekövetkezett. Jó a házasságom. Mit lehet tenni? Hogy lehet kiverni a fejemből ezt a hülyeséget? Járt már így valaki?
2020. júl. 1. 12:19
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
2020. júl. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy jó a házasságod!
2020. júl. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
21-es. Nem, ez az alja primitív stílus nem a világom.
2020. júl. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
80%

Azért durva, hogy 40 éves házas ember nem tud különbséget tenni a szerelem és a kangörcs között. :D

Szakíts meg vele minden kapcsolatot és elmúlik.

A helyedben mindenesetre átgondolnám az életem és a házasságom...

2020. júl. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
40%
Honnan tudod, hogy nem tud különbséget tenni? Szerintem tényleg szerelmes, a kérdés az, hogy kell-e neki ezzel az érzéssel foglalkoznia?
2020. júl. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
84%
Lehet szerelmes egy házas ember, sőt, ez teljesen normális, ettől még nem biztos, hogy gond van a házassággal. A házassági fogadalommal nem tűnik el az emberből az ember, simán lehet szerelmes másba. Kérdés, hogy mit kezd vele.
2020. júl. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy fellángolás, vonzalom. Biztos vagyok benne, ha összejönne valami a lánnyal, hamar megbánnád, és abban is biztos vagyok, hogy ez a dolog maximum néhány hónapig tart. Ha tiszteled és szereted a feleséged, akkor nem teszel semmit, csak megvárod míg elmúlik az érzés.
2020. júl. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%

Kapuzárási pánikod van. Olvass utána, mi az. Az én férjem dettó 40 évesen őrült meg és még sokan végigcsinálták ezt a környezetünkben, mind negyvenes tisztes, gondoskodó családapák. Akik kb. mindent kipipáltak, végre nyugi lehetne, erre elkezdtek depressziózni meg megijedni, hogy innen már csak lefelé van, úgyhogy több szex kellene bizonyítékként, hogy mégse.

Valaki a megcsalásig, válásig is eljutott. Aztán vagy összeköltözött a nővel és az is szült neki és csöbörből vödörbe játszák a csiki-csuki mozaikcsaládosdit, vagy két szék között a pad alá esett és egyedül lakik egy albiban és ide-oda rángatják a gyerekeket, vagy visszakönyörögte magát, de a tüske örökre ott maradt a feleségben, hogy ha túlórázik, konferenciára megy vajon mit csinál igazából.

Nem éri meg, el fog múlni. Azt energiát, amit a nőnek való udvarlásba fektetnél, fektesd ezerrel a feleségedbe, hátha hálás lesz és újra egymásba szerettek. Menjetek wellnessbe (gyerekek nélkül), randizzatok, vegyél neki virágot csak úgy, hidd el ki fog virulni ő is.

2020. júl. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
51%

Ilyen mindenkivel megesik. Feleségekkel is, nemcsak férjekkel. A szerelem csodálatos érzés. A legnagyobb jó, ami csak történhet az életben az emberrel. Én is átéltem tavaly. A feleségem odaállt az ajtóhoz, és nem akart elengedni. Még le is feküdt a küszöbre, hogy csak a testén keresztül mehetek el ebből a házasságból. Azt hajtogatta, hogy nem hagyhatom el őt. Szánalomra méltó látványt nyújtott. Már 10 éve csak barátként éltünk egymás mellett egy kihűlt házasságban. Szex évek óta nem volt, mert a feleségem örökös fejfájásos állapotban él (a saját orvos testvére szerint egyszerűen frigid). Akkor miért ragaszkodott mégis ehhez a kihűlt házassághoz? Ami már rég nem is normális házasság, csak annak a látszata!! Megéri egy látszathoz ragaszkodni? Ki előtt? Mi előtt? Végül nem léptem ki a házasságból. Nem volt szívem keresztüllépni rajta, ahogy ott feküdt a küszöbön, a divatjamúlt fazonú, tanárnős ruhájában. Együtt maradtunk. De egyre jobban utálom ezt a nőt, akit a feleségemnek kell neveznem. Minden reggel utálkozva nézek rá. De őt ez nem zavarja. Boldogan forgatja a karikagyűrűjét, és lelkesen óvja a látszatot. Ha ez így jó neki ...

Feleségek!! Ne akarjatok ilyen életet! Ez mindkét félnek börtön. Ha valaki menni akar, azt el kell engedni. Nem szabad visszatartani. Utána ugyanis már nem marad más, csak a heveny utálat.

2020. júl. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
29 Az én férjem nem akart menni, még jó szex is volt, ha kezdeményeztem, amit el is várt, de beszélgetni velem onnantól nem volt ideje. És közben majdnem két évig hazudott. Úgyhogy én dobtam ki, amikor lebukott. Próbálta magát akkor visszakönyörögni és talán vissza is fogadtam volna, mert nagyon szerettem és hiányzott és nem így képzeltem, na meg a gyerekek... Ha nem hazudik tovább és végre hajlandó lett volna nem csak a passzív önsajnáltató mártírkodásra, - amihez már elfáradtam. Neki szerintem pár évig még belefért volna a háremesdi, hogy legyen olyan része az életének, idejének, pénzünknek amihez semmi közöm, miközben én vagyok a kényelmes biztonsági tartalék. Ennyire sajnos nem vagyok önfeláldozó, pláne ha értelme sincs, hisz nem is bánta, csak az egójának fájt. De az tuti imponált volna neki, ha valami cicaharcot vívunk érte a szeretőjével, miközben ő hátradőlve vívódik, ki éri meg jobban.
2020. júl. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!