Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet ez? 40 éves házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ez? 40 éves házas kétgyermekes családapa vagyok. Azt hiszem szerelmes lettem egy 25 éves lányba.

Figyelt kérdés
Sosem kerestem a társaságát csak bekövetkezett. Jó a házasságom. Mit lehet tenni? Hogy lehet kiverni a fejemből ezt a hülyeséget? Járt már így valaki?
2020. júl. 1. 12:19
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem nem szerelem. Nyilván hosszú ideje vagy együtt a feleségeddel bizony megesik hogy az érzelmek takarékon égnek egy idő után.


Mivel te értelmes férfinek tűnsz aki nem akarja feldobni az életet ezért azt javaslom minden kapcsolatot szakits meg a lánnyal és ezt az energiát érzést próbáld a feleséged irányába vinni. Vidd el egy hosszú hétvégére, randira, bárhová. Beszélgessetek szerezzetek új élményeket. Nem tehetsz róla hogy így érzel mert ezeket nem lehet befolyásolni de tudsz ellene tenni.

Idővel elmúlik. Gondolj arra miért választottad anno őt próbáld felidezni, nosztalgiázni. Főleg azért is mert én szerintem egy korombeli lány idővel a fiatalabb férfiak fele fordulna (ha nem érdekből van veled), és ráadásul ennyi erővel minden ember mindig cserelgethetne a partnerét.


26N

2020. júl. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
2020. júl. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
Szerintem egy fiatal, 25 éves lánynak tuti nem kéne egy 40 éves vén f*sz. Nekem ez a véleményem.
2020. júl. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
33%
Sok 40 éves vén f*sz köröket ver minden téren a mai 20 éves telepi proli kisgyerekekre. Ki mit akar látni az ilyen kérdésekben.
2020. júl. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
Ugyan már. Ha nem a szokásos korhelyezkedős kérdés lenne, ugyan miért kellett leírnia a kérdezőnek hogy ő hány éves, és mennyi a kiszemeltje? Azt írta volna: házas ember vagyok szerelmes lettem egy másik nőbe ez az amaz. De hát nem ezt írta:) Úgyhogy szvsz a kérdező és a 34-es válaszoló van esély rá hogy ugyanaz a középkorú férfi. Jó lenne összejönne nekik már valami liba, akkor nem a gyakorin próbálnák megnyugtatni magukat.
2020. júl. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:
Kedves 35-ös. Nyugtasd meg magad. A 34 es válaszoló nem én vagyok. A kérdés komoly volt. Nem kell összeesküvés elméleteket gyártanod. A kérdés komoly és őszinte volt.
2020. júl. 3. 07:34
 37/46 anonim ***** válasza:

A fiatal nővel is két gyerek után ott tartanál mint most. Pataky Attila, Gesztesi és a többiek akik 40 körül újranősültek szerelemből, ugyanaz lett a vége egy két gyerek után ugyanúgy beleuntak az egészbe, újra elváltak az új nőtöl viszont legalább lett egy tucat gyerekük meg két családjuk akikkel törődni kell egész életükben.

Az emberi természet sajnos ilyen, mindenre ráun ha megkaphatja, elérhető bármikor. Ha nem lenne jó a házasságod azt mondanám próbáld meg a lánnyal de így már nehezebb. Ugyanis nem biztos az sem hogy passzolnatok, persze először mindenki azt hiszi mert nem lát a lila ködtől.

Itt azt írják majd idővel elfelejted, caak sajnos pont azokat a szerelmeket nehéz elfelejteni amik nem teljesültek be, mert nem tudsz csalódni benne, nem tudod megunni, szóval nem olyan könnyű de nem is lehetetlen.

2020. júl. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
Ööööö nekem csak az a kérdésem, hogyha nem tudod, hogy ő is így érez, tehát olyan érzete van mintha csak latasbol ismernéd, akkor honnan tudod, hogy 25 éves? Vagy beszélgettetek is, de ha beszélgettetek akkor elvileg le tudod szűrni, hogy részéről van-e vonzodas.
2020. júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Na átment rajtad a fellángolás?
2020. júl. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:
Már 1,5 hónapja nem láttam szerencsére. Jobban érzem magam, csillapodik bennem az érzés.
2020. júl. 21. 11:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!