Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » El akar hagyni a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akar hagyni a barátom, mert zavarja hogy bizonytalan vagyok?

Figyelt kérdés
Szeret engem nagyon, szerelmes is nagyon, viszont nem mindig érezteti. Van hogy ha rossz napja volt bent, akkor egyedül akar lenni. Néha ideges lesz (családi gondok) akkor pl. szex sincs. Elvan puszi és ölelés nélkül, bár ha kezdeményezem akkor örül neki. Mivel a kapcsolatunk elején nem ilyen volt, bizonytalan vagyok. Megnyugtat hogy nincs semmi baj, szeret ugyanúgy,nyugi legyen, de én mégis kattogok mindenen. Férfiak! Ilyen nagy teher ez? Meggyőzni a szerelmeteket hogy szeretitek? Én nagyon szeretem, de szerintem ő emiatt a “hisztim” miatt el fog hagyni...
2020. júl. 11. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Kifelé hátrál a kapcsolatotokból.
2020. júl. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*Kifelé hátrál a kapcsolatotokból és gyávaságból etet. A cselekedeteit nézd meg. Már ott tart, hogy idegesíted.Maga a jelenléted.
2020. júl. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Amikor felhoztam a szakítást, majdnem elsírta magát mondván hogy ő nem akar velem szakítani. Akkor?😓😥
2020. júl. 11. 20:08
 4/7 A kérdező kommentje:
Szokta mondani hogy szeret, esténként összebújva alszunk, csak azokkal van baj amiket leírtam😭
2020. júl. 11. 20:10
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
3 Szinészkedni tud egy férfi.Ha érdekében áll.
2020. júl. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Basszus, ezer meg egy gondja van, ami a leírásod alapján full leterheli. És akkor emellé még téged is nyugtatgasson. A férfiak is emberek, kell nekik a támogatás. Írtad, hogy örül, ha szeretgeted. Szeretgesd gyakrabban, hallgasd meg, vagy hagyd picit a kis semmi dobozában, esetleg szervezz te valami figyelemelterelő programot néha.
2020. júl. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne legyél bizonytalan, az normális ha vannak rossz napjai, vagy reggelei pláne :). Kérdezd meg a párkapcsolatban élőket, vagy olvass ilyen könyveket.

Kapcsolat elején érted teper, de aztán rászakad a többi tennivaló más területeken. Nyugi :)

2020. júl. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!