Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más nő se örülne egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nő se örülne egy olyan eljegyzési gyűrűnek ami nem gyémánt köves és arany?

Figyelt kérdés

Én nagyon fontosnak tartom az eljegyzést, ez miatt nem örülnék egy "gagyi" gyűrűnek. Nem vagyok anyagias, de ha a párom olcsó gyűrűt adna sóhernek gondolnám. Na meg nagyon vágyom egy időt álló gyűrűre, ami nem kopik meg.

Csak nekem ennyire fontos ez vagy más nőnek is?


2020. júl. 14. 23:44
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
84%

Na, ebbol nem lesz eskuvo.


Szegeny pasinak az eski egy anyagi csod lesz, ha mar egy jogilag semmi eljegyzesbol is ekkora ugyet csinalsz.

2020. júl. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg gyurum sem volt

Leven nem hordok ekszert

Semmilyen allergia miatt

😄

2020. júl. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
77%

Pacsi 12-es :-)


Nem, vannak akik párkapcsolatban élnek, nem a kirakatban.

2020. júl. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen mindegy volt, milyen gyűrűvel kér meg, csak történjen meg a lánykérés. Végül egy fehérarany-gyémánt klasszikus gyűrűvel tette fel a nagy kérdést, de nem gondoltam volna sóhernek ha ezüst-cirkónia lett volna vagy bármi más, olcsóbb alternatíva. Mire már megtörténik a lánykérés, jobb esetben ismered annyira a párod, hogy tudd az anyagi korlátait és a pénzügyi kultúráját is (vagyis hogy csóró-e vagy sóher-e, vagy a kettő együtt), szóval nem ezen az egy gesztuson kéne múlnia a boldogító igennek vagy nemnek.
2020. júl. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezen sosem gondolkoztam idáig, de én, őszintén ha egy műsnyag gyűrűvel kérne meg is, hozzámennék. (Mondjuk, nem ez a jellemző a páromra)
2020. júl. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
81%
Én annak is örülnék, ha végre valaki tényleg engem választana, őszintén... mennyi ideje van egyeseknek felesleges dolgokon agyalni.
2020. júl. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
82%

Ha ilyen gyűrűt adna azt jelentené, hogy nem ismer!

Utálom az aranyat, szerintem ronda, plussz a drága eljegyzési gyűrűt hatalmas pénzkidobásnak gondolom! Nagyonmax 15ezerig vennék fel bármilyen ékszert, de azt is csak alkalmanként

2020. júl. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan szinten nem fontosak a szimbólumok, külsőségek és anyagiak, hogy konkrétan a kérésemre semmilyen gyűrűm nincs. Amúgy se hordok ékszereket, mert rosszul viseli a bőröm, tök felesleges lett volna valami flancos gyémánttal megkérnie. Ezt a pénzt inkább elköltöttük a nászúton.
2020. júl. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
93%
Én vagyok az egyetlen nő akinek ez tökmindegy? A páromat szeretem nem a pénzét és felőlem egy kulcskarikával is eljegyezhet. A gyűrű csak egy "plusz" nem az a fontos. Ha össze akarja kötni velem az életét inkább boldog leszek, mintsem hogy azt számolgassam mennyitt költött a gyűrűre.
2020. júl. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez egyáltalán nem fontos. Én a gyűrűt pl. nem is szeretem magamon, nekem kényelmetlen és annyira nem is tetszik. Szóval lehet, hogy nem is hordanám csak eltenném, vagy pl. valaki már más eljegyzési ékszerben is gondolkozik (pl. nyaklánc). Nyakláncot és fülbevalót hordok, ezeket szeretem, de szinte mind bizsu. Nekem az a fontos, hogy tetszen, szívesen hordjam és nálam ez nem azon múlik, hogy miből van vagy mennyit ér.
2020. júl. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!