Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más nő se örülne egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nő se örülne egy olyan eljegyzési gyűrűnek ami nem gyémánt köves és arany?

Figyelt kérdés

Én nagyon fontosnak tartom az eljegyzést, ez miatt nem örülnék egy "gagyi" gyűrűnek. Nem vagyok anyagias, de ha a párom olcsó gyűrűt adna sóhernek gondolnám. Na meg nagyon vágyom egy időt álló gyűrűre, ami nem kopik meg.

Csak nekem ennyire fontos ez vagy más nőnek is?


2020. júl. 14. 23:44
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul is lettem volna, ha elém áll valami aranygyűrűvel. Utálom az ékszereket, pont elég nekem a karikagyűrű. Egyáltalán, ezek a hülye elvárások, hogy így kérjen meg, úgy kérjen meg. Mi megbeszéltük, hogy össze fogunk házasodni, nekem fontos, hogy közös döntés legyen. Ő tervezte a karikagyűrűinket. Nekem ez volt a legszebb ajándék, hogy ennyire fontos volt neki.
2020. júl. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
A gyémánt csak egy marketing fogás miatt lett értékes asszem az 50es években. Előtte senkinek nem volt fontos hogy abból legyen a gyűrű. Nagyon felszínes dolog erre vágyni szerintem. Én ha nem kapnék semmit azt sem érdekelne,csak velem legyen a párom.
2020. júl. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
88%
Nekem arany van, szeretem, de gyémántra nem vágytam, és ezüst is jó lett volna , vagy ha a szine nem jon be titánból / nikkelből, vagy wolframbol (?) szoktak még kesziteni ami nem draga es be is lehet szinezni. Egyrészt ha szeretettel kér meg nem számít. Akkpr úgyis igyekszik saját magához mérten azt kiválasztani amit a legjobbnak gondol, es amit meg is tehet. Másrészt a gyémánt eléggé fel van futtatva, a karikagyűrűmbe igaz lesz de olyan kicsik h kb par ezer ft- tal több mint a cirkonia szóval kb mindegy. Regi nem hordott ékszerekből csinaltatjuk, igy az anyag maga megvan, a munkadíjat fizetjük. Ha nem lenne aranyunk tuti nem vennek 200ert gyűrűt. Aranybol nagyon vékonyat meg nem éri meg venni, mert nem strapabíró. Úgy hogy egyéb fémet néznék.Belegondolva egyszer kaptam tőle egy gyűrűt csak úgy az is valami más fém, szép kő van a középen ,eljegyzésinek is siman elmenne. Szerintem az ilyesmi gyerek fejjel szamít hogy hú gyémánt. Es szerintem felszínes.
2020. júl. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Az időt állóval teljesen egyetértek, nem szeretném cserélgetni életem során.

De nem tudom ehhez mi köze a gyémántnak meg az aranynak.

Aranyat alapból nem akarok mert nem tetszik és szerintem távol áll a tartósságtól, a gyémánttal meg úgy vagyok, hogy eleve nem szeretnék egyáltalán semmilyen követ a gyűrűbe...

N

2020. júl. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
55%

"A gyémánt csak egy marketing fogás miatt lett értékes asszem az 50es években."


Már az időszámítás előtt 400 évvel is igen értékes volt a gyémánt.

2020. júl. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom hogy nem tetszik a gyémánt, de számomra nem éri meg. Nem tudnám megkülönböztetni egy másik színtelen kőtől, cserébe viszont baromi drága.

Én is időtálló gyűrűt szeretnék, de az ezüst vagy fehérarany simán hozza az elvárást.

2020. júl. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
91%

Nekem mikor párom, mostmár férjem megkérte a kezem, még csak gyűrűm sem lett. És én voltam a világ legboldogabb embere...

Másnap mentünk el a plázában lévő ékszereshez, ott én választottam magamnak. Egy nemesacél, kövel díszített gyűrűt, pont 5000ftért. És én olyan büszkén hordtam, ennél jobb nem is kellett volna. Pedig megtehettük volna akát százezrekért is.

2évig hordtam, pont semmi baja.

A karikagyűrűnk is nemesacél, ugyan olyan kettőnké, csak az enyém kövekkel kirakott.

20ezer ft volt a 2.... és ismet nem azért, mert csak erre futotta.

Én aranyat alapból nem hordok, az ilyen kristályokkal, bazinagykövekkel ugyan ez a helyzet.

Rongyrázás, semmi több számonra ez a kérdés...

2020. szept. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Én még akár egy függönykarikának is nagyon örülnék, de még az se fogok kapni soha senkitől.
2020. szept. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!