Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet méltósággal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet méltósággal kezelni azt, amikor a nagy szerelmednek elmondod az érzéseidet, ő viszont csak barátként tekint rád?

Figyelt kérdés
Egyszerűen fogalmam sincs, hogy most mit csináljak, egyelőre nyugtatókkal tömöm magam. Annyira szeretném azt hinni, hogy meggondolja magát, ha virágot és ajándékokat küldenék neki, akkor vajon elérhetnék valamit, de aki azt mondja a másiknak, hogy legyünk barátok, akkor neki akkor sem kellene az illető, ha ő lenne az utolsó ember a világon. :(

2020. júl. 18. 14:16
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Olyankor hagyni kell a fenébe. Én is voltam ebben a cipőben. Amikor 2 hónapig felé sem néztem és sehol nem válaszoltam neki akkor otthon megkeresett és elmondta,hogy belátja,hogy hiányzok többet érez megis barátságnál. Összejöttünk,de kiderült,hogy mégsem illünk össze. Most a legjobb barátom és sz összes mocskos titkát ismerjük egymásnak.
2021. ápr. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!