Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet méltósággal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet méltósággal kezelni azt, amikor a nagy szerelmednek elmondod az érzéseidet, ő viszont csak barátként tekint rád?

Figyelt kérdés
Egyszerűen fogalmam sincs, hogy most mit csináljak, egyelőre nyugtatókkal tömöm magam. Annyira szeretném azt hinni, hogy meggondolja magát, ha virágot és ajándékokat küldenék neki, akkor vajon elérhetnék valamit, de aki azt mondja a másiknak, hogy legyünk barátok, akkor neki akkor sem kellene az illető, ha ő lenne az utolsó ember a világon. :(

2020. júl. 18. 14:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%
Jobban tennéd, ha szakembert keresnél, aki kezeli a mentális problémáidat, mint az, hogy egy lányba akarsz kapaszkodni.
2020. júl. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Meglehet, viszont azt ne mond már, hogy te egy ilyen helyzetet képes lennél higgadtan, tiszta fejjel kezelni.
2020. júl. 18. 16:07
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Egész pontosan mit mondtál neki és ő mit mondott erre?
2020. júl. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
95%
Milyen helyzetet? Azt, hogy nem kellek valakinek, aki nekem igen? Azért még nem gondolkodnék öngyilkosságon. Öngyilkosságon gondolkozni semmilyen körülmények között sem normális. És az előttem válaszoló nem megmondó emberkedik, hanem konkrétan segít azzal, hogy erre fel akarja hívni a figyelmedet és javasolja, hogy keress egy szakembert.
2020. júl. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
84%

Mit nem értesz azon, hogy nem akar tőled semmit? Ha tovább nyomulsz ilyen hülyeségekkel, hogy rózsacsokor stb, garantáltan nem látod többet. Én már tiltottam le pasikat ilyenért végleg, kibszottul irritáló ez.

N

2020. júl. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
63%
Örülök neki hogy nem jött össze egy ilyen lelki nyomorékkal. Ebből nem sült volna ki semmi jó.
2020. júl. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Az ilyen lelki nyomorékozók igazán megérdemelnének egy kellemes tarkónlövést. Minden rosszat kívánok az életedben, érjen sok tragédia.


Szia! :)

2020. júl. 18. 22:22
 18/21 A kérdező kommentje:
Te pedig kedves 15-ös válaszoló, aki nem semmibe veszi mások érzéseit, olyanokét, akiknek kb. te vagy a mindenség, igazán büszke lehetsz magadra, hogy letiltogattad őket. A pasas csak szenvedjen tovább, te pedig éled a csodás életed a pároddal. Úgy érzed révbe értél, aztán persze, mint az életen legtöbb területén, a kapcsolatok sem tartanak örökké. Szóval, ha a te nagy ő-d egy nap kipaterol téged, akkor légy szíves ne rinyálj itt, hogy szar minden, és hogy adjatok öngyilkossagi tippeket. :)
2020. júl. 18. 22:27
 19/21 anonim válasza:
Nézd meg az Utolsó Szamurájt, ez nem vicc, nekem nagyon sokat segített. + Ha szomorú vagy, ne nézz/hallgass szomorú cuccokat (én szoktam ilyet, gondolom mindenki, ez semmit nem segít), inkább olyanokat amik inspirálóak, találd meg a lelki-békédet ilyenekben, és idővel begyógyul.
2020. júl. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Te egy nagyon beteg ember vagy, tényleg keress fel egy szakembert.
2020. júl. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!