Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerettél már bele olyanba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettél már bele olyanba akivel csak neten beszéltél? Lehetséges ez egyáltalán?

Figyelt kérdés
Ha nem is beleszerettél, de valami hasonló.

2020. júl. 30. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Részben lehetséges, igen.
2020. júl. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem szerettem bele, attól távol álltunk. Sőt, még csak szó sem volt köztünk a kapcsolat lehetőségéről.Többször beszéltünk, levelet váltottunk, terveztük a találkozót. Én kapcsolatban állok, a srác független volt, kapcsolatot keresett.Ezzel kapcsolatban tett fel itt, az oldalon, kérdést, arra válaszoltam, majd továbbvittük más platformra a kapcsolattartást.

A tervezett találkozónk előtt talált is párt,azóta nem tudok Róla. Sokszor eszembe jut és sajnálom,hogy nem vittük tovább.

2020. júl. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. júl. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az a baj ezekkel a netes beszélgetésekkel, hogy nagyon könnyen lehet olyat feltételezni a másikról, ami nem igaz. Nem látod a gesztusait, a mondatai hangsúlyát is te határozod meg. Fogalmad sincs, hány emberrel beszél melletted, hánynak adja elő ugyanazt a dumát. Simán lehet, hogy van családja, akiket elfelejt említeni. Neked csak az jön le, hogy milyen kedves és figyelmes, mert foglalkozik veled. Nem érzed az illatát, nem tudod, milyen a fizikai közelsége, a gesztusai. Látsz néhány képet róla, amin vagy ő van, vagy nem. És ha róla is készült, akkor is simán lehet, hogy régi, esetleg túl előnyös a valósághoz képest.

Lehet neten ismerkedni, akár be is lehet zsongani (jaj, de még hogy!), de ilyenkor nem az illetőbe, hanem a képbe zúgsz bele, amit te alkotsz róla (és ez általában sokkal jobb, mint a valóság, aztán meg jön a csalódás).

Minden élőben dől el. Aki meg nem akar találkozni, annak van valami stiklije.

2020. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Majdnem volt olyan nagyon sokat beszélgettünk, állítólag ő érzett már valamit irántam, bár sosem találkoztunk én is szerettem vele beszélgetni majdnem minden este, míg én el nem rontottam, belerondított valaki a képbe, ő meg aztán összejött az exével

Sajnálom már hogy nincs ez a beszélgetés.

L

2020. júl. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Igen, simán előfordulhat.
2020. júl. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Itt volt már 1-2 alkalom, amikor beszélgettem egy-egy nővel, és megtetszett a stílusa, a személyisége. Azonban ez egy csalfa dolog lehet...
2020. júl. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elő fordulhat nem tartom kizártnak.
2020. aug. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!