Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy nő miért nem szereti ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő miért nem szereti ha csak úgy váratlanul érkezem, meglátogatom?

Figyelt kérdés

reszletesebben irom.

Egyutt voltunk kicsivel tobbet mint egy honap. Szakitottunk.. megis beszeltunk. gondoltam lemgyek hozza és meglepem es megis lepodott, orult nekem. ahogy eszre vettem reakcioit. Viszont mondott egy olyat hogy legkozelebb ne csinaljak ilyet. Megkérdeztem miert a válasz az volt, hogy mi van ha nincs otthon.. szerintem ez a valasz nem igaz. Vagy lehet tevedek es tul kombinalom. Nektek mina velemenyetek?



2020. szept. 9. 14:08
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
96%
Mert SZAKÍTOTTATOK. Te ennyire egyszerű gyerek vagy?
2020. szept. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 Hellmano ***** válasza:
93%
Én nem szeretem, ha valaki csak megjelenik megbeszélés nélkül, őszintén, ha ilyen történik nem is megyek ki, hanem megvárom, míg elmegy az illető. Azt megtanulja, hogy megbeszélés nélkül ne állítson oda. Én sem teszem, hogy bárkihez úgy odamennék, hogy nem szólok neki előtte.
2020. szept. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Túl kombinálod.Én sem szeretem ha csak úgy beugranak hozzám.Nálunk ez úgy működik, rám csörög megkérdezi ráérek-e?Vagy én jelzem mikor vagyok itthon,és akkor tudok vele foglalkozni.
2020. szept. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
93%
SENKI sem szereti a hívatlan, pofátlan vendégeket.
2020. szept. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
99%
Mert senkihez nem illik váratlanul beállítani. Lehet, hogy épp dolga van, nincs otthon, vendégek vannak nála, beteg, még pizsamában van uborkaszeletekkel a szemén, stb, egy millió oka lehet, amiért nem tud/akar egy váratlan látogatóval foglalkozni. Az is lehet, hogy simán csak nem kíváncsi rád, csak kedves akart lenni.
2020. szept. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
90%
Igazság szerint be sem engedtelek volna, sőt, nem is beszélnék már veled, hiszen már a múlt vagy, egy senki.
2020. szept. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
94%
Senki nem szereti, ha váratlanul meglátogatják, ugyanis ritka nagy pofátlanság. Extől pedig még a szokásosnál is suttyóbb dolog.
2020. szept. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
94%
Ne legyél olyan biztos abban, hogy örült neked... max. nem akart bunkó lenni. Amúgy szerintem tuti h kicsit(vagy nagyon) kattos lehetsz, normális ember ilyet nem csinál, hogy elmegy az exéhez hívatlanul, és utána még meg is lepődik, hogy miért nem csinálhat ilyet.
2020. szept. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Én egyáltalán nem szeretem a váratlan látogatót. Bárki legyen az. Annyit elvárok bárkitől, hogy megfogja azt a rohadt telefont, és megkérdezze, hogy alkalmas-e a látogatás. Hogy miért? Mert előfordulhat, hogy eszem vagy alszom, vagy dolgozok, vagy más olyasmit csinálok, amit nincs kedvem abbahagyni. De az is lehet, hogy csak nincs kedvem semmiféle látogatóhoz.


Amúgy be sem engedem a meglepetés látogatót.

2020. szept. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
8+ ja és amúgy semmi közöd hozzá, hogy igaz-e a válasz, és ahhoz sincs, hogy ha nem igaz, akkor mi a valódi indok. Semmi közöd az égvilágon.
2020. szept. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!