Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy nő miért nem szereti ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő miért nem szereti ha csak úgy váratlanul érkezem, meglátogatom?

Figyelt kérdés

reszletesebben irom.

Egyutt voltunk kicsivel tobbet mint egy honap. Szakitottunk.. megis beszeltunk. gondoltam lemgyek hozza és meglepem es megis lepodott, orult nekem. ahogy eszre vettem reakcioit. Viszont mondott egy olyat hogy legkozelebb ne csinaljak ilyet. Megkérdeztem miert a válasz az volt, hogy mi van ha nincs otthon.. szerintem ez a valasz nem igaz. Vagy lehet tevedek es tul kombinalom. Nektek mina velemenyetek?



2020. szept. 9. 14:08
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
98%

Senki nem szereti a váratlan vendégeket. A váratlan exet meg még annyira sem.

Mi van, ha valamivel el van foglalva? vagy ott van az új barátja?

Most komolyan, neked külön magyarázni kell, hogy miért nem megyünk senkihez váratlanul?

2020. szept. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
7%

Ennyi prűd bufkót:DDD

Ha két ember jóban van, akkor az sosem gond, ha egyik éppen arra jár s becsönget, hogy szia!

Max a másik közli, ha éppen most nem jó s a látogató ezt megérti...értelmes s normális embereknél így szokás csak a begyepesedetteknél van gond, de egyre nagyobb...


Pár év múlva meg örülnétek egy emailnek is, de a kutya se fog rátok nézni, aztán csodálkoztok...bejelentkezni...mi ez, fogorvos....pfff.

2020. szept. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
95%
Oké canobix, értjük, hogy nálatok teljesen elfogadott a suttyóság, de ettől még ne tekintsük normának. Különben is baromi jóban lehet két olyan ember, aki egy szaros hónapot bírt ki együtt :D
2020. szept. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
97%

"Ennyi prűd bufkót:DDD"


Egyrészt a prűdségnek semmi köze a témához, mivel nincs köze a szexualitáshoz, másrészt attól, hogy neked nincs igényed arra, hogy más tiszteletben tartsa az idődet és a privát szférádat azzal, hogy, nem váratlanul betoppan hozzád, hanem rászán két percet arra, hogy felhív, és megkérdezni, hogy ráérsz-e vele találkozni és van-e hozzá kedved, attól ez még az emberek többségének így természetes.

2020. szept. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
0%

13

Suttyóság nálatok lehet, akik minden látogató előtt felveszik a bohócjelmezt, mert nélküle már nem tudnának felismerni:DDD

Butabuk színjátszósok...:D

2020. szept. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
16%

14


Ha az összes szót elolvasod, ott van más is írva mint az, hogy "Max a másik közli, ha éppen most nem jó..."...tetszik érteni;)

Tudod embereknél így szokás s karót nyelteknél, mint nálad;)


ui: a pedóknak a pedóság is természetes, de normáliséknál ugye nem, hiába hangoztatják;)

2020. szept. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
96%
Millió dolga lehet az embernek. Munkaügyi és személyes. Senki nem szereti, ha egy feladat közben megzavarják.
2020. szept. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

""Max a másik közli, ha éppen most nem jó..."...tetszik érteni;)"


Nem, mert csak kellemetlen helyzetbe hozod, hogy neki kelljen nemet mondani, holott te voltál az udvariatlan. Amúgy meg ki küld el vlakit, aki azzal jön, hogy "csak hoztam egy tálca sütit / üveg bort", éppen csak beugrok, és órák múlva is ott van.

Igenis oda kell szólni előtte.

2020. szept. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
0%

18


Egy jó viszonyban, de kevésbé jóba is elfér ez normáliséknál.

Én is vittem már például egy egy szatyor szőlőt szüretből ismerősöknek, mert éppen felé jártam s nő is volt köztük...nem volt belőve haja s bohócjelmeze...nagy dolog... s nem a hajáért-maszkjáért kedveljük a másikat...beadtam s mentem tovább, de volt hogy pár szót beszéltünk szemezgetve mással...

Ugyanígy bárki beszólhat-beugorhat, mert vagyunk ennyire jóban s a megértés is létezik.

Nem vagyunk begyepesedett városi kalitkamadarak..., hogy juj megtudják rendetlenek vagyunk vagy verjük az asszonyt s a vért fel kell törölni...


Prüdékhez persze szólok, de nem is kapnak szőlőt csak "lópaszt";)

2020. szept. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 Hellmano ***** válasza:
96%
19-es te nem érted itt nem arról va szó, hogy néz ki valaki vagy milyen kapcsolatban vannak. Egyszerűen nem csinálunk ilyent és kész. Én még a legjobb haverom se engedem be, ha nem szól előtte , hogy benéz. Mint írtam ki se megyek olyanhoz, aki nem közli előtte, hogy jönni fog. Ez szerintek tök alap dolog. Pedig én még abban a korban nőttem fel gyerekként, amikor se telefon se semmi csak füttyögtünk a másiknak, hogy gyere már ki meg az utca végéről már ordibáltunk egymásnak, hogy jöjjön...mégsem csinálom felnőttként senkivel, hogy odamennék úgy, hogy ne szolnék előtte és ugyanezt el is várom mástól is.
2020. szept. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!