Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy nő miért nem szereti ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő miért nem szereti ha csak úgy váratlanul érkezem, meglátogatom?

Figyelt kérdés

reszletesebben irom.

Egyutt voltunk kicsivel tobbet mint egy honap. Szakitottunk.. megis beszeltunk. gondoltam lemgyek hozza és meglepem es megis lepodott, orult nekem. ahogy eszre vettem reakcioit. Viszont mondott egy olyat hogy legkozelebb ne csinaljak ilyet. Megkérdeztem miert a válasz az volt, hogy mi van ha nincs otthon.. szerintem ez a valasz nem igaz. Vagy lehet tevedek es tul kombinalom. Nektek mina velemenyetek?



2020. szept. 9. 14:08
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
0%

30


Akkor ide se írjál, mert nem kérte senki, hogy gyere ide;)

Szenvedsz,, mint a szorulásos...:D

2020. szept. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 Sunshinedoll ***** válasza:
97%

Nem olyan nagy ügy telefonálni, hogy ráérek-e. Szerintem bunkóság szó nélkül beállítani valahová és elvárni, hogy az illető vágjon hozzá jó pofát és fogadjon is minket.

Mert ha itthon is vagyok, ezer meg egy dolgom lehet, amit egy látogató keresztbe húz, amiben megzavar. Vagy olyan is van, hogy egyszerűen csak nincs kedvem társasághoz, pihenni akarok vagy csöndben olvasni, tornázni.

Nagyon kevés olyan ember van, akit beengednék váratlanul és az biztos nem az exem lenne.

2020. szept. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 Sunshinedoll ***** válasza:
95%

Most nem az mondom, hogy senkinek nem nyitok ajtót. Postásnak, futárnak, közös képviselőnek, szomszédnak kinyitom, mert egy pár perces dolog, le van tudva, ügy elintézve.

De mikor valaki át akar jönni, vagy beszélgetni akar, vagy hosszabb időt eltölteni, akkor bocs, de azért kérdezze meg, átjöhet-e, ne nekem legyen kínos, ha el kell zavarnom, mert épp más dolgom van.

Nyilván más az, ha valami közeli családtag vagy barát jön át mondjuk halaszthatatlan dologgal, de alapvetően még a barátaimtól se szívesen venném, ha szó nélkül beugornának "csakúgy" úgy, hogy még azt se kérdezik meg, mit csinálok nehogy ráérek-e.


Az exed valószínűleg kvára nem akart veled találkozni és kellemetlen helyzetbe hoztad azzal, hogy megjelentél ott. Ezért mondta h legközelebb ne tedd.

2020. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
0%

32 - 33


Neked mi a különbség a kaputelefon vagy mobil közti értesítésben vagy ha a csengő csilingel? Mindegyik után beszélni kell...

Ugyanúgy megmondod, amit gondolsz vagy nem vagy egy őszinte ember, ha már szemébe kell mondani valakinek...


S ha ismerős segítséget kér szerényen csöngetve párszor, mert rosszul lett anyukája, te meg tahoszaurusz módon nem nyitsz ajtót, mert "juj, dolgom van s illetlen ez a tett"...( nem szomszéd, nem postás...csak ismerős, neki smafu).


Szerintem undorító szokás játszani a királylányt sokaknak ( ne vedd magadra ezeket), de amikor ő neki lesz valami fontos még az ajtót is rugdossa akár ugye;)


Az meg természetes, ha már meglep valakit valaki, akkor megkérdezi egyből, hogy zavar e s zavarhat e pár percig legalább, de ezt egy telefonhíváskor is megteszik bármely ügyben--részemről.

Ez akkora nagy trauma sokaknak, ez valami hihetetlen s csodálkoznak egyesek a szitukon...túl sokat tufabukoztok emberek:D

2020. szept. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Basszus, megmagyaráznád, mi a tufabukoz.... a tegnap óta gondolkodom rajta.
2020. szept. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
92%

"Neked mi a különbség a kaputelefon vagy mobil közti értesítésben vagy ha a csengő csilingel?"


Eszed, az rengeteg van. Ha beleszólok a kaputelefonba, azt jelenti, otthon vagyok. Ha a mobilba, közölhetem, hogy most éppen Balin nyaralok. Ha a csengő csilingel, nem megyek ki.

2020. szept. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
0%

36


Ha arra jár, teljesen mindegy....ja, mobilon szeretsz hazudozni..."gratulálok":D


Ne aggódj, a kaszás jelzés nélkül fog menni hozzád;)

2020. szept. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!