Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy nő miért nem szereti ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő miért nem szereti ha csak úgy váratlanul érkezem, meglátogatom?

Figyelt kérdés

reszletesebben irom.

Egyutt voltunk kicsivel tobbet mint egy honap. Szakitottunk.. megis beszeltunk. gondoltam lemgyek hozza és meglepem es megis lepodott, orult nekem. ahogy eszre vettem reakcioit. Viszont mondott egy olyat hogy legkozelebb ne csinaljak ilyet. Megkérdeztem miert a válasz az volt, hogy mi van ha nincs otthon.. szerintem ez a valasz nem igaz. Vagy lehet tevedek es tul kombinalom. Nektek mina velemenyetek?



2020. szept. 9. 14:08
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
0%

20


Igen, a begyepesedetteknél ez a módi valóban, de normálisék ebből nem csinálnak ekkora orbitális hisztit, mint te s sokan;)

Semmi különbség, ha a kaputelefont vagy mobilt veszed fel...max kér pár percet, ha éppen wc-n vagy mondjuk...


Ha a postás hozza a lóvédat, akkor őt is elküldöd a túróba a pénzeddel együtt mi? :DDDD

2020. szept. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

"Max a másik közli, ha éppen most nem jó..."...tetszik érteni;"


Abból, hogy a kérdező úgy fogalmazott, hogy "lemegyek hozzá", valószínűleg nem arra lehet következtetni, hogy leugrott hozzá a negyedik emeletről az elsőre a példa kedvéért, hanem arra, hogy egy másik településről utazott oda - fogalmunk sincs, hogy 10, 30, 60 kilométerről vagy még nagyobb távolságról.


Azok után, hogy időt és pénzt szánt az utazásra, az ember nyilván nem szívesen fordítja vissza küszöbről, annak ellenére, hogy tapintatlanság és illetlenség, hogy egyszer csak szó nélkül felbukkant.


Közeli ismerőssel, szomszéddal, de még családtaggal sem csinálnám meg, hogy váratlanul betoppanok, nemhogy valakivel, akivel szakítottunk.

2020. szept. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
97%

"Ha a postás hozza a lóvédat, akkor őt is elküldöd a túróba a pénzeddel együtt mi? :DDDD"


Mert reálisan nézve a konkrét esetben nyilván kb. másfél percet akart a kérdező a másik ember idejéből, a bejárati ajtó előtt állva, ugye? xD

2020. szept. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
9%

22


S ha valóban csak pár emeletet ment le, mert ugye az is lehet...ez tök mindegy.


Persze, sokaknak a meglepetés-törődés egy smile a tufabukon mára a világ...hát, maradjanak akkor benne s ezért;)

Akkor te minden jellegű meglepetést bejegyzéshez kötsz bizonyára...

2020. szept. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
0%

23


A kérdésre válaszolj, ne mellé írkálj;) Bla, bla, bla:DDD


Miért kizárt a másfél perc egy beugrástól, amikor a postás is tud 2x csengetni s maradni 1 órára is akár:DDD

2020. szept. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
96%

"Miért kizárt a másfél perc egy beugrástól"


Leírnád őszintén, hogy a konkrét, kérdésben szereplő esetben szerinted másfél percet szeretett volna a kérdező a nővel tölteni?


"A kérdésre válaszolj, ne mellé írkálj;) Bla, bla, bla:DDD"


A kérdezőére már válaszoltam korábban. A te postás kérdésedre meg azt tudom válaszolni, hogy a postás nem hoz nekem semmilyen pénzt, mivel nem nyugdíjas vagyok, hanem egyéni vállalkozó, akinek a kiállított számlái után átutalással fizetnek szerződések alapján, másrészt amikor erre jár a postás pl. ajánlott levéllel, akkor én 99 % valószínűséggel nem itthon ülök, hanem a munkahelyemen dolgozom.

2020. szept. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
0%

26

Azt hiszed te tudod vagy én, így bármi lehet;)


Akkor legyél nyugger otthon pénzt várva most s úgy válaszolj...s ezt le kell írnom komolyan:DDD

2020. szept. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
97%
Canobix, túl sok volt a kannabisz, inkább pihenj le...
2020. szept. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
0%

28

Mi van tahoszaurusz, kiengedtek az állatkertből:DDD

2020. szept. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem hozza a postás a lovét, számlára utalják. Az óra leolvasó sem csenget, az utcán vannak az órák, vagy az utcáról le tudják olvasni.


Kaputelefonom sincs. És nem nyitom ki a kaput, ha nem tudom, ki áll előtte.


Sőt, a meglepetéseket sem szeretem.

2020. szept. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!