Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezek jogosan zavarnak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek jogosan zavarnak vagy nekem nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Lassan 8 hónapja vagyok együtt a barátommal. Eleinte minden szépen és jól ment, az ismerkedési fázisban kaptam ajándékokat, többször találkoztunk a lakásán. Hirtelen elbocsátották a munkahelyéről és a tesójához költözött. Rövidesen talált új munkát, viszont nem keres túl sokat, havi 130 ezret. Én most nyáron fejeztem be az egyetemet, jelenleg az egyik kórházban dolgozom rezidens orvosként és a tudományos életben még mindig részt veszek az egyetem által. Mivel kezdő vagyok, nagyon nekem sincs az egekben a fizetésem, de legalább nyitott vagyok a saját tudásom képzésére. Viszont kifejezetten zavar hogy mikor a barátommal vagyok, akkor a tesójánál konkrétan nincs privát időnk, és ha valahova el szeretnék menni, mindig nekem kell fizetnem, mert ő spórolni akar, mivel kevés a fizetése. Múltkor volt a szülinapom és azt szerettem volna vele megünnepelni, de ő ugye nem akar étterembe,ide-oda menni, mert nincs rá pénze, így ha bármit is szeretnék, akkor mindig nekem kell fizetnem. A pincér is hozzá áll oda fizetéskor, de állandóan én fizetek mindent, mert neki nincs sok pénze. Ez még a kisebb baj. Valamelyik nap voltam a munkahelyén, és láttam hogy teljesen demotiváltak ott az emberek, egész nap ülnek a gép előtt és semmit se csinálnak. Felvetettem a barátomnak hogy ha szerezne diplomát könnyebb lenne pénzkeresés, de ellene volt hogy ő nem szeretne tanulni, nem ért semmihez. A legjobban ez zavar, hogy nem érti, hogy orvosként én miért tanultam végig olyan sokat, és valójában nem szeretne fejlődni, inkább alig keres egy olyan helyen, amit nem is szeret igazán, mint hogy valamiben elmélyedjen és lelkesen foglalkozzon vele. Semmilyen tudomány, szakterület nem érdekli, csak a diszkó. Ilyen területen semmilyen közös témánk nincs, sokszor alapműveltséget megkövetelő dolgokhoz nem tud hozzászólni, és ha mondok valamit, elvicceli. Mellette egy nagyon kedves ember, aki mindig nagyon figyel rám, csak ha az anyagiak jönnek szóba, háttérbe vonul.Sajnos ilyen körülmények közt, egy ilyen férfi mellett aggodalommal tölt el a családalapítás gondolata, pedig 6 év egyetemen után már ideje lenne.



25/L



2020. szept. 19. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Igazabol beszélgetni nem tudsz vele, semmi közös nincs bennetek, tudatosan és nyíltan lehuz, de amúgy nagyon torodik veled és nagyon kedves... Vao. Azért orvosi után ennyire hülyenek ne nezesd mar magadat, légyszíves.
2020. szept. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindig elmondja hogy rosszul érzi magát hogy én fizetem, meg megkérdezi, hogy biztos szerentném-e, de a vége folyton az hogy mindig beleegyezik és én fizetek mindent.
2020. szept. 19. 19:56
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Szóval nincs közös érdeklődés, nem tudtok beszélgetni és még arra sem volt képes, hogy születésnapodkor ő állja a számlát. Ne haragudj, de havi 130-ból egyszer egy évben azért el tudna vinni vacsorázni. Égne a képemen a bőr, ha mindent a barátnőm fizetne, legalább annyi lenne bennem, hogy akkor fizessünk felesben. Nehogy már te fizesd az ő kajáját is! Gondolom a diszkóra nem sajnálja a pénzt.

Hagyd ott az ilyet, jobbat érdemelsz nála.

2020. szept. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Engem nem akarsz párszor elvinni étterembe? Én mondjuk 10-ből egyszer azért fizetnék.


Amúgy az #1-esnél a pont. Minek vagy egyáltalán vele?

2020. szept. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Én már azt is furcsának tartom, hogy egyáltalán összejöttek.
2020. szept. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
89%

Ha rosszul érezné magát, hogy te fizetsz, akkor nem fordulna ilyen elő rendszeresen!

Egy dolog, ha valakinek nincs pénze, de akkor keressen olyan programot, ahol nem, vagy minimálisan kell fizetni. Másrészt a rezidens orvosok se keresnek kva sokat, amennyire én tudom, spórolni meg minden kezdő munkavállaló szeret(ne), nem csak a párod. Akkor ő mire fel is ilyen sz-rrágó?


Az igazi probléma ott van, hogy beletörődött és belekényelmesedett a tyúksz-ros életébe és nem hajlandó előrébb lépni és fejlődni, jó neki így, ahogy van, csak verni a s-ggét a földbe hogy amúgy lehetne jobb is, de nem vagyok hajlandó semmit se csinálni ennek érdekében :( "De köszi, kicsim, hogy meghívtál MEGINT, de olyan rosszul érzem magam emiatt MEGINT <3"


Nem tudom, te ezt nem érzed komikusnak?

2020. szept. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25 evesen illett volna már megtanulni a tetteket nézni a szavak helyett.
2020. szept. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kezdj valamit az önértékeléseddel, hidd el: találsz olyan férfit, aki hozzá tud szólni az általad általános műveltséghez sorolt témákhoz, és nem büszke arra, hogy "szatyorban él" és a szintén kezdő fizetéssel induló barátnője kontójára szórakozzanak - m i n d e n e gy e s a l k a l o m m a l.

Fel mered őt vállalni a családod, barátaid, ismerőseid előtt anélkül, hogy mentegetőznöd kellene a viselkedése miatt? Ha erre nem határozott igen a válasz, akkor nem ő az, aki hozzád illik.

2020. szept. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!