Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nők valójában nem szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők valójában nem szeretik a férfiakat?

Figyelt kérdés

Sokan mondják hogy a nők nem a férfit szeretik, hanem a lelki, és fizikai érzelmeket, érzéseket amit a férfi kivált a nőből. Vagyis egy nő az érzéssel azonosítja a férfit, és ha ez az érzés megváltozik vagy elmúlik, akkor a nő hideg vérrel elhagyja a férfit.


Szerintetek ez igaz?



2020. szept. 21. 17:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 A kérdező kommentje:
#39 Az érzelmeket szeretitek amit egy férfi kivált belőletek, de nem magát a férfit.
2020. szept. 24. 13:41
 42/78 anonim ***** válasza:
#41 Ezt a hülyeséget már hallottuk. Nem igaz. Egyéb észrevétel?
2020. szept. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 A kérdező kommentje:
#42 Tudom hogy nem vagy képes belátni, de ez nem változtat az igazságon. Hallgasd meg a linkelt videokat.
2020. szept. 24. 13:46
 44/78 anonim ***** válasza:
71%
Nem a fèrfit szeretik, hanem az èrzelmeket, amit kivàlt belőlük, de az a fèrfi vàltja ki belőlük az èrzelmeket, amelyiket szeretik. 😅
2020. szept. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/78 A kérdező kommentje:
#44 Olyanról még nem hallottál hogy egy nő egyik napról a másikra elhagy egy férfit azzal az indokkal hogy már nem szereti, vagy nem is szerette?-Én már sok ilyenről hallottam.
2020. szept. 24. 13:50
 46/78 anonim ***** válasza:
62%
Van ilyen, de sajnos gyakoribb, hogy a férfi lép le.
2020. szept. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 anonim ***** válasza:
62%
Ugyanezt férfiak is megteszik. Hiába nyomatod itt a hülyeségeket, nem lehet nemekre általánosítani. Attól, hogy elmúlik a szerelem, még szerethetted a másikat, sokszor pontosan a másik érdektelensége miatt múlik el. Mivel nem látsz bele az én életembe és az én tapasztalataimba, kikérem magamnak az általánosító, hazug és buta hülyeségeidet.
2020. szept. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 anonim ***** válasza:
83%

Ha màr nem szereti, az azt jelenti, hogy egykor szerette.


Ha meg nem is szerette, akkor az èrzelmeket sem szerethette, amiket kivàltott belőle.


Nem kell szerintem szètvàlasztani.

2020. szept. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/78 A kérdező kommentje:
#48 A férfi a nőt azért szereti aki, vagyis önmagáért szereti. A nő a férfit azért szereti amit nyújtani tud neki, vagyis a haszon miatt. A férfiak jobban szeretik a nőket mint fordítva.
2020. szept. 24. 14:46
 50/78 anonim ***** válasza:
57%

Igen. Igazad van. Köszönjük hogy megosztottad ezt a felettéb értelmes világnézetet. A férfi az isten. Csak a férfi szerethet. (Sarcasm)

De ne tegyél fel kérdést ha te már ennyire eldöntötted:D

2020. szept. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!