Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nők valójában nem szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők valójában nem szeretik a férfiakat?

Figyelt kérdés

Sokan mondják hogy a nők nem a férfit szeretik, hanem a lelki, és fizikai érzelmeket, érzéseket amit a férfi kivált a nőből. Vagyis egy nő az érzéssel azonosítja a férfit, és ha ez az érzés megváltozik vagy elmúlik, akkor a nő hideg vérrel elhagyja a férfit.


Szerintetek ez igaz?



2020. szept. 21. 17:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm. Hidd el, megéri.
2020. szept. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 A kérdező kommentje:

Olvassátok el a kérdést, és a 11-es választ, és mondjátok ezután hogy nincs igazam.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2020. szept. 30. 18:14
 73/78 anonim ***** válasza:
100%

Nincs igazad. Én soha nem csaltam meg senkit. Ha még mindig nem érted, hogy nem általánosíthatsz az egész nemre egyesek alapján, akkor sajnos menthetetlen vagy.

Ja, csakhogy megértsd: a nemi erőszakok minimum 90%át férfiak követik el. Csak úgy mondom. Ha már általánosítani akarsz.

2020. szept. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 A kérdező kommentje:
#73 Miben nincs igazam? Hogy egy nő az érzelmei, és a haszon után megy még gyerekkel a hasában is? Kivételek mint te mindig vannak, de a nők között ez egy elég gyakori sztereotípia, mint ahogy a férfiak között is gyakori az agresszió, és a verekedések. Ahogy a férfiakban ez ösztönösen benne van úgy a nökben is amit leírtam. Az erkölcs, és társai már nevelés, és külső tényező kérdése amiből látom te a legjobbat kaptad. Büszke is lehetsz magadra.
2020. szept. 30. 18:45
 75/78 anonim ***** válasza:
81%
Nem igaz. A barátnőim is mind ilyenek. A sógornőm is. Nem is barátkoznék olyannal, aki jellemtelen, megbízhatatlan vagy nincsenek érzelmei, nem ismeri a hűséget (barátságban, párkapcsolatban stb). Nem akarom elhinni, hogy te mindig csak a negatív dolgokat látod mindenben, miért???
2020. szept. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 A kérdező kommentje:
#75 Látom még mindíg nem érted. A nőkben ez egy belső ösztön, ahogy a férfiakban is az agresszió. Én sem látok a társaságomban olyan férfiakat akik verekszenek felnőtt korban, de az éremnek két oldala van, és sok szaftos dolgot láttam, halottam nőkkel kapcsolatban ami az állításom igazolja.
2020. szept. 30. 19:15
 77/78 anonim ***** válasza:
100%
Nem belső ösztön bennünk, amit állítasz, ez egy hazugság. Ennek nemhogy tudományos alapja nincsen, hanem úgy an blok baromság. A fél karomat tenném rá, hogy több férfi csal, mint nő. Rengeteg megcsaló férfit ismerek (sajnos) nőt egyet sem. Tudom, hogy vannak, de hacsak a saját tapasztalatomból indulok ki, mást látok mint te. De van annyi eszem hogy tudománytalan hülyeségeket egyik nemről sem szopok be, és neked is ezt ajánlom. Okés, én befejeztem, nem foglak győzködni. Szép estét.
2020. szept. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 A kérdező kommentje:
#77 Én azt mondom hogy neked legyen igazad.
2020. szept. 30. 20:12
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!