Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nők valójában nem szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők valójában nem szeretik a férfiakat?

Figyelt kérdés

Sokan mondják hogy a nők nem a férfit szeretik, hanem a lelki, és fizikai érzelmeket, érzéseket amit a férfi kivált a nőből. Vagyis egy nő az érzéssel azonosítja a férfit, és ha ez az érzés megváltozik vagy elmúlik, akkor a nő hideg vérrel elhagyja a férfit.


Szerintetek ez igaz?



2020. szept. 21. 17:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 A kérdező kommentje:
#50 Ezt nem én döntöttem el hanem a természet. Egy nő a gyerekeit szereti mindennél jobban, de a férfit nem.
2020. szept. 24. 15:51
 52/78 anonim ***** válasza:
Várjál csak egy kicsit. Mi van ha a nő nem akar gyereket ?:D
2020. szept. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/78 A kérdező kommentje:
Akkor a nő magát szereti mindennél jobban. ;)
2020. szept. 24. 15:55
 54/78 anonim ***** válasza:
És ha önbizalomhiányos és utálja magát? Kíváncsi vagyok erre mit találsz ki.
2020. szept. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 A kérdező kommentje:

#54 A nők többsége ilyen. Ezért is keres kétségbeesetten férfit maga mellé, hogy foglalkozzon vele, kényeztesse, törődjön vele, és elfeledtesse hogy mennyi problémája van saját magával. Ezért kell a nőnek erős, magabiztos határozott, érzelmileg stabil férfi, mert ha olyan lenne mint ő saját magára emlékeztetné, és irrátálná az ilyen férfi.


Egyébként ezeket nem én találtam ki. Hatalmas nézettséggel rendelkező férfiak mondják ezt akiknek rengeteg tapasztalatuk van nőkkel.

2020. szept. 24. 16:16
 56/78 A kérdező kommentje:
#54 Meggyőztelek?
2020. szept. 24. 16:24
 57/78 anonim válasza:
77%

De amúgy tényleg nem gondoltok bele abba, hogy ti férfiak is lehettek ugyan olyanok? Nagyon szánalmas, amiket leírsz...

Mert nektek akkor meg ennyi erővel csak a szexre kell a nő. Ha nincs hova bedugnod a farkad, akkor már sírsz. (Tisztelet a kivételnek persze, nem úgy értem)

Rengeteg férfi például azért lép éppen le, mert a nő terhes lesz és a pali meg baszik felnevelni a gyerekét, helyette mással kúr és akár sorban hagyja ott a még meg nem születendő gyerekét... Vagy mert Ő NEM SZERETI már a nőt.

Nevetséges esküszöm, gondolkozz már el egy kicsit.

35-ös voltam

2020. szept. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 anonim ***** válasza:
83%

"Hatalmas nézettséggel rendelkező férfiak mondják ezt akiknek rengeteg tapasztalatuk van nőkkel."


Várj, kitalálom!

Egy szánalmas "Pua mester". :D

2020. szept. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 anonim ***** válasza:
62%
Kedves Kérdező, nem győztél meg. De felnevettem milyen szánalmas vagy:D
2020. szept. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 anonim ***** válasza:
71%
És még kérdezném, hogy ha a férfi ennyire ostoba, mégis mit szeressünk benne?
2020. szept. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!