Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nők valójában nem szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők valójában nem szeretik a férfiakat?

Figyelt kérdés

Sokan mondják hogy a nők nem a férfit szeretik, hanem a lelki, és fizikai érzelmeket, érzéseket amit a férfi kivált a nőből. Vagyis egy nő az érzéssel azonosítja a férfit, és ha ez az érzés megváltozik vagy elmúlik, akkor a nő hideg vérrel elhagyja a férfit.


Szerintetek ez igaz?



2020. szept. 21. 17:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 anonim ***** válasza:
90%

10. Ezt ennyi erővel a nőkre is rá lehet sütni, hogy nem tudhatjuk, hogy a pénze miatt van a pasival, vagy a pozíciója miatt (főnök), vagy a kapcsolatai miatt, vagy a nagy farka miatt.

Vagy csak kellett neki egy lakás, ahol élhet, hogy ne az anyjánál bassza a rezet.

2020. szept. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/78 anonim ***** válasza:
40%
Na, akkor miért is kell ezt nemekre lebontani?
2020. szept. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/78 A kérdező kommentje:
Erről találtam egy videót, angol nyelven van. [link]
2020. szept. 21. 18:06
 14/78 anonim ***** válasza:
52%

#10 Abban a világban ahol szinte minden nő nevetett már olyan viccen, vagy maga is mesélte, hogy "Miért teremtette meg Isten a férfit? - Mert a vibrátor nem viszi le a kutyát sétálni" vagy "Miért bolond a nő? - Azért mert egy kis kolbász miatt egy egész disznót eltart!" viccek áradatát, már-már biztosra tudom mondani, hogy nem a férfiak szerelmében kételkednék.


Ha a férfi együtt van a (többnyire elhízott, hisz Magyarországon vagyunk )nővel akkor nagy eséllyel tényleg szereti. A nőnél meg sosem tudhatod, hogy csak azért jött-e össze a férfivel, mert anyagilag tehetős és így eltartassa magát, vagy mert anyagilag tehetős és lesz aki szponzorálja és támogassa a karrierében, vagy mert olyan jóképű, hogy lehessen vele villogni és egót tuningolni. Vagy ezek mindegyike egyszerre.

2020. szept. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/78 anonim ***** válasza:
55%

Miért, a férfiak nem így hagyják el a nőket?

Nem értem, miért kéne olyannal együtt lenni, akit nem szeretünk.

2020. szept. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 anonim ***** válasza:
70%

De aranyos ez. Tegyük fel, hogy aprót akarsz adni egy hajléktalannak, aki mikor előveszed a pénztárcádat ellopja, majd elszalad.

A te hibád, hogy megváltoztak az érzéseid? Veled van a baj? Ugye, hogy nem...

2020. szept. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 A kérdező kommentje:
#16 Nem kell a férfinak megváltoznia ahhoz hogy egy nőnek változzanak az érzései.
2020. szept. 21. 21:30
 18/78 anonim ***** válasza:
46%
#17 És ugyanez fordítva is igaz.
2020. szept. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 A kérdező kommentje:
#18 Szerintem itt mindannyian sokkal több esetet láttunk arra hogy a nő dobja a férfit. Ebben biztos vagyok. Egy férfi nem dob nőt olyan indokkal hogy már nem szereti.
2020. szept. 21. 22:15
 20/78 anonim ***** válasza:
47%
Persze, mert egy csomó férfi benne marad a langyos szharban és inkább szeretőt keres magának, ha már nem szereti az asszonyt. Ezért van tele a társkereső nős pasikkal. Ez aztán a gerinces megoldás.
2020. szept. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!