Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nők valójában nem szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők valójában nem szeretik a férfiakat?

Figyelt kérdés

Sokan mondják hogy a nők nem a férfit szeretik, hanem a lelki, és fizikai érzelmeket, érzéseket amit a férfi kivált a nőből. Vagyis egy nő az érzéssel azonosítja a férfit, és ha ez az érzés megváltozik vagy elmúlik, akkor a nő hideg vérrel elhagyja a férfit.


Szerintetek ez igaz?



2020. szept. 21. 17:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 anonim ***** válasza:
63%
Nem harcolok és nem elvesztett csata, te eleve vesztes pontból indulsz, hiszen az általánosítás nem intelligens dolog. Biztos vagyok benne, hogy nem vagy buta, csak csalódott vagy szórakozol, de eleve ostobaság amit állítasz és ezt minden értelmes ember tudja. Maguk az itteni kommentek is azt mutatják meg, hogy mindent lehet ugyanúgy nézni férfi és női szemszögből is. Én amúgy sem azt állítom hogy a férfiak nem szeretik a nőket, hanem azt, hogy ez nem nemfüggő.
2020. szept. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 A kérdező kommentje:
2020. szept. 22. 18:54
 33/78 anonim ***** válasza:
81%

Már a kérdést sem értem :D

Nő vagyok

2020. szept. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/78 anonim ***** válasza:
76%
Sosem értettem azokat akik youtube videókat linkelgetnek gykra... Szerinted van olyan hülye, aki időt fog szánni erre?
2020. szept. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 anonim válasza:
53%

Akkor ennyi erővel a nőnek is "fel kell valamit mutatnia". Én nem tudom egyesek hogyan gondolkoznak, de nagyon furán. Szidjátok a nőket, de abba nem gondoltok bele, hogy ti is lehettek ugyan olyanok.

És nem kéne ennyire általánosítani, nem értek vele semmit, csak mondom.

Akkor legyetek melegek, ha így vélekedtek erről. Köszöntem.

2020. szept. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 A kérdező kommentje:
#35 Nem kell melegnek lenni. El kell fogadni a szomorú igazságot, hogy a nők ilyenek, és együtt élni vele. Ahogy eddig is.
2020. szept. 23. 23:48
 37/78 anonim ***** válasza:
63%

"A nők... nem szeretik a fèrfiakat"


"A nők nem a fèrfit szeretik"


Eldönthetnèd vègre.

2020. szept. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 anonim ***** válasza:
47%

Amikor egy hozzád hasonló férfi kinyitja a száját, mindig eszembe jut, hogy hány nő áldozza fel a karrierjét a párjáért (legutóbb pl Miyazaki, a híres japán animátor feleségéről hallottam, aki többé kevésbé aláásta a saját animátori karrierjét, mert Miyazaki túl elfoglalt volt a saját gyerekei neveléséhez, de akár a személyes életemből is mondhatnék 1-2 olyan nőt, aki otthagyta az amúgy tökéletes állását, hogy vidékre költözzön a hímjéhez) meg arra, hogy mennyire elvárjátok, hogy a nők viseljék a gondotokat.


Nem véletlen, hogy a sikertelen férfiak úgy érzik hogy az egész életük értéktelen, ha nem találnak maguk mellé nőt. Nektek csak az nehéz, hogy találjatok magatok mellé egy balféket, aki hajlandó szeretni titeket, onnantól pedig mehet az életre szóló parazitáskodás. Tudom, hogy frusztrál, hogy te még nem találtad meg a saját balekodat, aki takarítana utánad, fozne rád, és nevelné a gyerekedet, de erre nem az a helyes reakció, hogy kivetíted rájuk a saját nemedre jellemző sekélyes, mondhatni nemlétező érzelmeket.

2020. szept. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/78 A kérdező kommentje:
#38 Látom semmit nem értettél abból amit leírtam. Egy nő mindent képes feláldozni egy férfiért aki megadja neki az érzelmi adrenalint amire szüksége van. Egy nőnek az érzelmei a legfontosabbak. Szerinted miért tart szeretőt egy csomó férjezett nő?
2020. szept. 24. 13:23
 40/78 anonim ***** válasza:
#39 Akkor most....szeretjük a férfiakat vagy nem? I'm getting confused here.
2020. szept. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!