Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nők valójában nem szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők valójában nem szeretik a férfiakat?

Figyelt kérdés

Sokan mondják hogy a nők nem a férfit szeretik, hanem a lelki, és fizikai érzelmeket, érzéseket amit a férfi kivált a nőből. Vagyis egy nő az érzéssel azonosítja a férfit, és ha ez az érzés megváltozik vagy elmúlik, akkor a nő hideg vérrel elhagyja a férfit.


Szerintetek ez igaz?



2020. szept. 21. 17:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 A kérdező kommentje:
#57 Mondtam én olyat hogy a férfiak tökéletesek? Itt most arról van szó hogy a nő nem a férfit szereti hanem amit kap tőle, fizikailag, és érzelmileg. Nő persze még soha nem hagyott ott férfit olyan indokkal hogy nem elég jó az ágyban ugye? A házas nőkről akik rendszeresen csalják a férjüket gátlástalanul akikkel Dunát lehetne rekeszteni meg aztán ne is beszéljünk.
2020. szept. 24. 18:24
 62/78 anonim válasza:
64%

De én nem értem... a semmiért kéne szeretnie, vagy mi?

Lényegében te is azt szereted egy nőben, amit kapsz tőle, SZERETETET, és a többit persze.

Csak úgy nem fogsz szeretni valakit, ahhoz meg kell ismerned, és aztán kialakul a szeretet, dehát magáért, és nyilván azért is amit kapsz tőle.

Nem tudnád úgy szeretni őt, ha csak ültök egymás mellett tök kussban.

És ugyanazt csinálja rengeteg férfi is, mint amit az utolsó két mondatban leírtál.

Nem tudom hányadik században élnek egyesek, de ez a 21. század. Legyen már meg a nők iránti tisztelet is, kérlek.

Teljesen azt lehet kivenni a mondataidból, hogy mennyire utálod a nőket, szóval így várhatsz te is egyre, aki persze nem csak azért szeret téged amit adsz neki..

De mindegy is, nem lehet téged meggyőzni, gondold csak ezt, de nem jársz vele jól.

2020. szept. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 A kérdező kommentje:

#62 Nincs kedvem tovább magyarázni ha nem vagy képes megérteni amit írok. Olvasd el a legfelső kommentet itt ha részletes választ akarsz.

[link]

2020. szept. 24. 23:10
 64/78 anonim ***** válasza:
81%
De te miért máshonnan szedett ostobaságokkal untatsz bennünket? Egy épkézláb érved sincs, buta vagy és valótlanságot propagálsz. Ráadásul más gondolataival ékeskedsz, mert neked nincs sajátod. Inkább magadon dolgozhatnál.
2020. szept. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 A kérdező kommentje:
#64 Dolgozok magamon.
2020. szept. 25. 12:03
 66/78 A kérdező kommentje:
#64 Milyen jó hogy egy nőnek nem kell dolgoznia magán mert ő úgy "tökéletes" ahogy van.
2020. szept. 25. 12:06
 67/78 anonim ***** válasza:
72%
Egész életemben dolgoztam magamon. Mindig. Ez minden embernek fontos. Csak van, akinek nem kell mondani mert tudja magától is.
2020. szept. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 A kérdező kommentje:
#67 És ez pontosan mit takar nálad ha szabad kérdeznem?
2020. szept. 25. 12:17
 69/78 anonim ***** válasza:
78%

Rengeteg olvasást (szépirodalomtól kezdve a pszichológián keresztül a filozófiáig mindent), rengeteg tanulást, két diploma, egy posztgrad képzés, tanfolyamok, idegen nyelvek stb. Fiatal kortól rengeteg olyan hobbi ami a személyiséget is formálja. Jóga, meditáció, egy időben egy adott probléma miatt jártam pszichológushoz is, hogy gyerekkori traumákat jól fel tudjak dolgozni. Művészetterápia, sport.

Most ezt így az élet minden területére vonatkoztatva.

2020. szept. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 A kérdező kommentje:
#69 Ez igen, le a kalappal.
2020. szept. 25. 12:46
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!