Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik sorsszerű szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik sorsszerű szerelem?

Figyelt kérdés
Szerintetek létezik olyan, hogy két ember, akik sorsszerűen egymásnak lettek teremtve, előbb utóbb úgyis egymásra találnak, ha “keresik” egymást, ha nem?
2020. okt. 12. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Mivel nincs sors és nincs előre elrendelés, ezért ilyen sincs. Minden ami velük történik kisebb-nagyobb döntések következménye, semmi másé.
2020. okt. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

De jó is lenne, ha nem kellene vállalnunk a döntéseinkért a felelősséget.... Szabad akaratunk van és így maximum befolyásolhat a környezetünk, de nem a Sors dönt helyettünk.


Ez az egyéni szubjektív véleményem. :-)

2020. okt. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
Sorsszerű dolgok létezhetnek, de ki hallott már olyanról, hogy "szerelem"? Ugyan már. Szomorú ez, de az élet alapvetően szomorú.
2020. okt. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Valószínűleg nem véletlenül pont azzal jössz össze, ha van még 120.000 másik pasi/nő is a városodban, aki szóba jöhetne, te pedig pont ahhoz vonzódsz, tehát a sors ebben benne van. Viszont sok múlik a szabad akaraton is. Ha ki sem mozdulsz otthonról, persze, hogy senkivel sem találkozol, de ez már a te döntésed is, meg az is, ha túl sokáig maradsz benne egy rossz kapcsolatban, és ezért nem jön a következő, akivel jobb lenne.
2020. okt. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

Nem. Ebben a reménytelen szerelmesek próbálnak megkapaszkodni. Sokszor már a kölcsönösség is sántít, nemhogy még sorsszerű is legyen...

Pedig voltam olyan szerelmes és csókoltak már meg úgy, hogy felrobbant a világ. Pont ezért gondolom így.

2020. okt. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%

Létezik.

Vannak dolgok, amiket nem lehet kikerülni.

2020. okt. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze! Hófehérkét is megtalálta a nekrofil herceg.
2020. okt. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%

Lenne egy kérdésem mindenkihez: tudja-e egy ember befolyásolni azt, hogy mikor (ha egyáltalán) találkozik a számára legmegfelelőbb emberrel?


Szerintem erre a válasz egyértelműen nem. Tény, hogy nagyon sok ember soha sem találkozik az igazival. Sokan közülük meg is házasodnak...


Az érzelmileg érett emberek azok akikkel egyszer megtörténik ez a sorsszerű találkozás de ez olyan ritka mint a fehér holló.

2020. okt. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%

Az érzelmileg érett ember várna 41 éves koráig a családalapítással? Mert én ennyi voltam, amikor részem volt egy ilyen sorsszerű találkozásban.

De ilyenkor már késő. Hiába kölcsönös, túl sok volna az áldozat mindkét oldalon.

Egyébként nem gondolom, hogy összeillettünk volna. De soha senki nem hatott így rám korábban, pedig voltam halálosan szerelmes azelőtt is, ha nem is túl gyakran.

2020. okt. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%
Ha figyelünk, néha beleakadhatunk.
2020. okt. 13. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!