Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egymásnak teremtett minket az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cukicsajszi kérdése:

Egymásnak teremtett minket az ég is mégis közénk állt egy hatmadik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
10 éve volt egy kapcsolatom. Nagy szerelem volt. Én a mai napig nem felejtettem el őt! Van párom egy ideje. Közbe ő a nagy ő családot alapított! Néha próbáltam kapcsolatba lépni vele, de teljesen elutasító volt velem! Pedig biztosan szeret! Az egyik közösségi oldalon 4 éve többször írtam neki. Nem válaszolt. Biztos a nője miatt! Aztán egyszer a nő írt vissza a nevében! Pedig biztosan szeret engem még ő ahogy én is őt! Aztán nem régen megint írtam neki! Válaszolt! Azt írta apuka lett és boldog. Én meg írtam hogy meg dobbant a szívem hogy vissza írt mert nekem ő volt ÚGY az első. Ki derült hogy megint a k*rva nője írt helyette! Nem normális! Semmi köze hozzá ha irok a volt páromnak! Jogom van beszélni vele! Mondjátok mit tegyek hogy sikerüljön találkozni? Biztos vagyok benne hogy ő is akarja! Csak nem engedi a nője!

#szerelem #tartósság #örök vágy #Örökké együtt #Gonosz új nő
2020. okt. 29. 17:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
97%
Borzalmasan gyenge kamu kérdés :(
2020. okt. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Egyeltalán nem kamu! Szívesen mutatnék az utóbbi beszélgetésről képernyőfotót csak dühömben töröltem az egészet! Pedig ország világ láthatta volna akkor hogy milyen bunkó nő az!
2020. okt. 29. 17:22
 13/27 anonim ***** válasza:
98%
#12-es Nagyon valószínűtlen, hogy évek óta a párja kezelje a közösségi oldalát. Egyszerűen nem tud mit kezdeni a közeledéseddel, és a könnyebbik utat választotta, és vele próbálja megoldatni a helyzetet.
2020. okt. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
98%
Lehetsz te a legszebb. Ilyen természettel a legcsúnyábbnak látnálak. Nem vagy normális az a te bajod. Magasról sz.rik rád a pasi.
2020. okt. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
98%
Te kérdező vagy troll vagy, vagy sürgösen keress fel szakembert.
2020. okt. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
97%
A Maónika sóba menj el. Ott megkapod a választ😁
2020. okt. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Nem értem mért gondoljátok azt hogy pszichológus kellene nekem. Én csak fel tettem egy kérdést hogy esetleg volt e valaki már ilyen szituációban hogy hogy lehetne ki zárni az életünkből azt a nőt meg a gyerekét?
2020. okt. 29. 18:28
 18/27 anonim ***** válasza:
94%
#19-es Sehogy, nincs olyan, hogy a ti életetek, 10 éve nem létezik. Az ő/ők közös élete van és a tiéd/tiétek, hiszen te is kapcsolatban vagy.
2020. okt. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy.Ez zaklatásnak számít.Tíz év alatt már tovább kellett volna lépni!
2020. okt. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Itt a felesleges te vagy,nem a felesége és a gyereke!Ne zaklasd őket,fogd fel végre,hogy az a hajó már rég elment...
2020. okt. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!