Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egymásnak teremtett minket az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cukicsajszi kérdése:

Egymásnak teremtett minket az ég is mégis közénk állt egy hatmadik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
10 éve volt egy kapcsolatom. Nagy szerelem volt. Én a mai napig nem felejtettem el őt! Van párom egy ideje. Közbe ő a nagy ő családot alapított! Néha próbáltam kapcsolatba lépni vele, de teljesen elutasító volt velem! Pedig biztosan szeret! Az egyik közösségi oldalon 4 éve többször írtam neki. Nem válaszolt. Biztos a nője miatt! Aztán egyszer a nő írt vissza a nevében! Pedig biztosan szeret engem még ő ahogy én is őt! Aztán nem régen megint írtam neki! Válaszolt! Azt írta apuka lett és boldog. Én meg írtam hogy meg dobbant a szívem hogy vissza írt mert nekem ő volt ÚGY az első. Ki derült hogy megint a k*rva nője írt helyette! Nem normális! Semmi köze hozzá ha irok a volt páromnak! Jogom van beszélni vele! Mondjátok mit tegyek hogy sikerüljön találkozni? Biztos vagyok benne hogy ő is akarja! Csak nem engedi a nője!

#szerelem #tartósság #örök vágy #Örökké együtt #Gonosz új nő
2020. okt. 29. 17:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%

Látod, hogy valaki másé az a profil, nem az övé, tehát ott nem tudsz kapcsolatba lépni vele.

Azt miből gondolod, hogy van családja?

10 évvel ezelőtt nyilván nem közösségi oldalon értétek el egymást, szóval keresd az ismert elérhetőségein, ne a FB-on.

2020. okt. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Hu, ide orvos kell, de sürgősen. Neked. Milyen életetekből? Nincs olyan. Érted? Ez csak a te álmod, köze nincs a valósághoz. Szerencséd van vele, fel is jelenthetne zaklatásért.

Egyébként, áruld már el, azt mégis honnan veszed, hogy a nő válaszolt?

2020. okt. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Molyos a fejed aszzony.
2020. okt. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
úgy fogsz járni, mint Tatiana Thumbtzen, rajta is röhög mindenki
2020. okt. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
miért, Tatiana Thumbtzen hogy járt?
2020. okt. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
#25 szerepelt egy Michael Jackson-videóklipben még 1986-ban, meg pár fellépésén táncos volt, de bemesélte magának, hogy bejön Jacksonnak, és amikor kezdett kínos lenni a viselkedése, kirúgták. Onnantól kezdve meggyőződése, hogy Jackson mindig is őt szerette, csak a gonosz menedzsment erővel szétválasztotta őket, harminc éve nem képes elengedni a témát.
2020. okt. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Trollolooooo

Uncsi vagy, keress valami jobb hobbit, mint az ilyen hülye kamu kérdések írása.

2020. nov. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!