Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak véleményére vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak véleményére vagyok kíváncsi.Van egy párod akivel 3 hónapja együtt vagy,a szex maga a csoda,a nő szórakoztató,izgalmas,intelligens,szóval minden ok,de még nem érzitek a szerelmet.Átalakulhat ez még szerelemmé,vagy megragad a szexuális vágynál?

Figyelt kérdés
Máskor volt,hogy 2 hét alatt lettem halálosan szerelmes,aztán gyorsan el is múlt..most azt érzem hiányzik minden percben amit nincs velem,féltékeny is vagyok rá,elég feltünő jelenség.A szexben mindketten az extrém dolgokat szeretjük,40 évet vártam egy ilyen nőre..órákon át tudunk beszélgetni..mégsem tudom,hogy ez már szerelem-e vagy megijedtem a saját érzelmeimtől.Volt már így valaki,hogy lassan de biztosan szeretett bele a párjába? 40 F

#Szerelem,szex
2021. jan. 6. 22:35
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
0%

10: Pedig a "barátság extrákkal" az abból a filmből szállóige.

Ha nem láttad a filmet, nem is érthetted, mit jelent, mire mondják.


Ha lett volna igazi szerelmi kapcsolatod, hacsak nem halt meg, most együtt lennétek...

Különben minden két ember közt más és más a közös metszet.

Ha volt valaha 2-3 jóbarátod, mindegyik nagyon más, egyik se hasonlít a másikra.

Ahány szerelem, annyiféle.

Én pl. még sose kívántam meg senkit 3 hónap ismeretség után sem, csak évek múlva. Most akkor mondjam azt, hogy az nem is lehet szexuális vágy, ah valakik első héttől kezdve lefekszenek egymással?

Most ha egyszer mégis valakivel 2 nap alatt összejövök és lefekszünk, akkor mondogassam magamnak, hogy de hát ez nem is volt szex, hiszen csak 2 napja ismerem?

Kb. ezt csinálja a kérdezett fiatalember.

2021. jan. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
70%

#11 mindegy, hogy mi van egy filmben. ezt a kifejezést nem így használják, hogy szerelmes emberek, akik nem vallják be hogy szerelmesek. hanem úgy, hogy emberek akik kedvelik egymást és szexelnek is egymással. Nem szerelem, de nem is csak egy egy éjszakás dugás. Emberi, baráti kapcsolat szexel. Így van ez a kifejezés a köznyelvben.


És ez sem igaz, hogy a szerelem örökké tart vagy nem is az. De kicsit olyan érzésem van, mintha ilyen elméleti alapokon akarnál vitázni. (arra meg nem is reagálok, hogy jobban akarod tudni milyen kapcsolataim voltak)


Azt aláírom, hogy a szerelmek különbözőek. És azt is hozzáteszem, hogy sok ember különböző dolgokat hív szerelemnek. Ez itt ebből a topikból is jól lejön. Van, aki egy örömteli jól érezzük magunkat hív annak, van aki meg egy az ember életében ritka, nagyon intenzív állapotot.

2021. jan. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
0%

12: Én úgy vagyok vele, hogy nem várom el a ritka, intenzív állapotot egy 3 hónapos kapcsolatban, nem vagyok attól elégedetlen, hogy a párom nem arról számol be, hogy ő egy olyan különleges, intenzív érzelmi állapotban van, ami egy életben csak 1-2-szer van.

Tökéletesen kielégül a szerelmi élményem akkor is, ha nem erről számol be.

Tehát most arról filózni, hogy emiatt szakítani..... :)


Feldmár mondta, hogy a szexuális izgalom erősebb, ha ellenséggel vagy, hiszen bármikor megölhet, de ha baráttal vagy, akkor meg a kielégülés a sokkal erősebb.

Én nem vágyom ezt az ellenséggel való kapcsolatot, sose vágytam.

2021. jan. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
12%

#13 kezdjük megérteni egymást. szerintem sem muszáj, hogy az az érzés legyen, és tényleg nem elvárható. és lehet másképp is jó. viszont ez ettől még lehet ok egy kapcsolat nem folytatására is. attól függ ki mit keres, mire vágyik. szerintem nem nevetséges, hogyha a kérdezőben ott van az érzés, amiről ír. és majd benne kialakul, hogy mi van.


és a amúgy az a film azért is van könnyű helyzetben, mert angolban a love szó egy nagyon átfogó valami, ami minden ilyen magába gyűjt. nincs külön szó a szerelemre.


ami angolban kényelmesebbé is a dolgokat, mert az lehet egyértelmű, hogy valaki love-olja a másikat és közben nem tudja feltenni magának azt a kérdést, hogy szerelmes e belé. maximum arról gondolkozhat, hogy milyen jellegű ez a love benne, ha egyáltalán az angolok, amerikaiak szoktak erről. lehet erről csak mi magyarok gondolkodunk. ami persze annyiban nem jó, hogy bezavar hosszabb, lenyugodottabb kapcsolatokba. nem jó azt mondani, hogy nem vagyok szerelmes beléd. szóval muszáj kitágítani a szerelem jelentését oda, ahol a love jelentése van. és a kérdésezőnek is ezt kell majd megtennie, ha az adott nővel fog maradni.


én személy szerint imádom ezeket az intenzív érzéseket. és rendjén való, hogy az élet bármikor megölhet. ez elől mivel nem is lehet, nem is kell elfutni. nekem ami ezzel egy szinten lehetne érdekes az valamiféle nagyon nagyon erős elfogadás lenne, ahol tényleg valami olyan erős kötelék lenne, ami mindent elvisel az emberből, és ehhez lehet pont nem kell nagyon erős közelség, mert valahogy ha nagyon közel vagyunk valakihez, akkor könnyen tudjuk bántani is egymást. nekem eddig pont a nagyon intenzív kapcsolataimban is volt a legerősebb ez az őszinteség is. de eltudnék képzelni egy olyat, ahol valahogy annyira laza ez a kötelék hogy tovább lehet menni ilyen mindent megmutatás irányba. ez nem tudom mi lenne. barátság e, vagy olyan dolog, amiben magyarban sincs szó.

2021. jan. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
96%
Van valaki, akivel működik a szex és tudsz beszélgetni. Ez nem szerelem, sok emberrel működne csak ennyi. 40 évesen fura, hogy erre magadtól nem jössz rá. Ha hónapok alatt nem alakult ki, ebben is ennyi van.
2021. jan. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
39%

"Ez nem szerelem, sok emberrel működne csak ennyi."

Ez nálam nem működik sok emberrel, irigyellek.

2021. jan. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
#16 az emberek nem egyformák. És ettől jó a világ. :)
2021. jan. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
0%
17: De akkor ne vonatkoztasd már másra a saját működésedet, légyszi. Köszi.
2021. jan. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem pszichopata az az ember, akinek bejön a másik kívül/ belül és még a szex is jó és ennek ellenére nem érez semmit se. Lehetetlen, hogy ne alakuljon ki kötődés és érzelem a 2 fél között.
2021. jan. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
95%
#19 a barátokkal is van érzelem és kötődés. csak másféle.
2021. jan. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!